М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milkdkdlol
milkdkdlol
11.10.2020 15:27 •  Литература

Анализ стихотварения рассказ танкиста а. т. твардовский (по приклеплённому плану) 5 класс. план анализа стихотворения. 1. автор и название стихотворения. 2. тема стихотворения (о чем стихотворение посвящено… тема стихотворения-… в стихотворении …( автор , название стихотворения) описывается… …поэт изображает… …перед читателем возникает образ… …переданы размышления ( чувства, переживания и т.п.)… автор выражает… …с первых строк… 3. настроение стихотворения. в стихотворении… царит …настроение… …пронизано настроением… настроение этого стихотворения… настроение меняется на протяжении стихотворения… 4. композиция. ( как построено стихотворение? на какие части можно его разделить? о чем каждая часть? ) стихотворение можно разделить на ..части… композиционно стихотворение делится на…части, потому что… 5. какие картины вам представляются? строки рисуют… мне видится… 6. какие приемы использует автор? ( метафора, эпитет, олицетворение, лексические повторы, употребление слов определенной части речи и др.) для создания настроения автор использует… с … поэт дает нам возможность увидеть… … образ… … представить… 7. каким мне представляется лирический герой этого стихотворения? лирический герой этого стихотворения представляется мне… 8. какие мысли и чувства автор хотел донести до читателя? ( идея стихотворения). в стихотворении автор выражает мысль о… основная мысль стихотворения… идея произведения… 9. личные впечатления от стихотворения. читая стихотворение, я восхищался… …я откликался… меня взволновало… …красота строк… …остаются в памяти…

👇
Открыть все ответы
Ответ:
faraon21
faraon21
11.10.2020
ЯКЩО ТИ З МІСТА:
—————————————————————
Я живу на вулиці … . Вона знаходиться у великому місті. Обабіч вулиці піднімаються увись багатоповерхові будинки. Зовсім поруч знаходиться дитячий майданчик. Є ще майданчик з тренажерами. Ми з радістю проводимо там свій вільний час. Біля будинків ростуть дерева, тому в теплу пору вулиця особливо зелена і затишна. А ще на ній є моя рідна школа, нею я крокую на уроки.
Мені подобається моя вулиця.

ЯКЩО ТИ З МІСТЕЧКА:


Я живу на вулиці …. Моє село невелике, тому має лише одну вулицю. На ній живуть мої родичі, сусіди. Обабіч вулиці розкинулись гарно доглянуті будинки, городи з рівними грядками, садки з багатьма фруктовими деревами. У селі живуть працьовиті люди. Середина вулиці пролягає через центр, де на постаменті велично стоїть наш Великий Кобзар. Поряд розміщені три магазини, ресторан, будинок молоді. Часто можна побачити велосипедистів, адже мешканці нашого села полюбляють цей вид транспорту. По дорозі мчать машини.
Я люблю своє село, свою вулицю.
4,7(88 оценок)
Ответ:
Lizasuper2003
Lizasuper2003
11.10.2020
Правда це чи ні, але кажуть, що на характер людини впливає вулиця, на якій він виріс. Ті порядки, закони чи просто звичаї, які існують чи навіть в яких брав участь на вулиці, назавжди залишаються в твоєму серці і ще десь глибоко в підсвідомості. Це дуже легко і дуже складно пояснювати. Спробую пояснити, те що легше. Є вулиці авторитетні, є давні чи нові, є центральні чи периферійні. Мені здається, багато залежить навіть від того, чи ходить по вашій вулиці трамвай, тролейбус чи маршрутка. Це все впливає на нас, але в який б — то навряд слід пояснювати. А чи варто? Нехай все залишиться такою собі романтичною таємницею у наших душах.
Я народився і виріс на вулиці Бойовій. Мабуть, навіть таксисти не знають, де вона розташована. Це Дзержинський район, Олексіївка. Я живу в приватному секторі. Уся наша вулиця — то суцільні маленькі одноповерхові (рідко двоповерхові) будиночки і місцями хатинки. Взагалі, уся Олексіївка така. Але ближче до вулиці. Назва її, Бойова, трактується легко. У часи другої світової війни тут відбувалися численні бойові дії. Поруч знаходилося, як кажуть старі бабусі, навіть німецьке кладовище. Одразу після війни, район почав заселятися і назви вигадувалися дуже прості: Армійська, Штурмова,. Піхотна, Артилерійська, Бойова.
Моя вулиця дуже красива. Це я кажу не лише тому, що вона моя, а й тому, що це справді так. У нас кожна вулиця має свою особливість: на одній квітнуть каштани, на іншій — яблуні. А, на нашій — абрикоси. Якби вулиці називали пізніше, то назви Абрикосова їй би не уникнути. Впродовж усієї вулиці ростуть абрикоси. Ледь не біля кожного двору. І коли на початку літа дерева цвітуть білими пелюстками, все навколо здається білим, наче це рай. Також наша вулиця має сквер — і там цих дерев безліч: абрикоси, вишні, каштани, сливи, клени, тополі. Але не в цьому головна його особливість. І навіть не в тому, що там часто збираються мешканці вулиці. Для мене він частка тієї території, де минуло моє дитинство. Саме там я ходив ще малечею з батьками, туди я просився погуляти, там бігала більшість дітей нашої вулиці. То були часи, коли я був найщасливішою людиною всесвіту. Я не мав проблем, складних обов'язків, ми всі — діти — робили те, чого бажало серце. Ми були такими безтурботними. У цьому сквері ми проводили цілий день, а якби вночі не хотілося спати, то і ніч. Піжмурки, футбол, ще якісь ігри, назви яких вже не пам'ятаю, — це все приваблювало нас, роблячи щасливими.
4,6(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ