М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ekaterinasolda
ekaterinasolda
12.06.2021 01:58 •  Литература

Почему софья предпочла молчалина чацкому? обоснуйте свое мнение

👇
Ответ:
petrakovatatya
petrakovatatya
12.06.2021
Она предпочла Молчалина, потому что Чацский ухал оставив Софью. Он не писал ей ни единого письма. Это событие сильно повлияло на судьбу девушки и полностью изменило ее мировоззрение. 
4,5(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
мася277
мася277
12.06.2021

К числу видов комедии относятся такие жанры, как фарс, водевиль, интермедия, скетч, оперетта, пародия. В наши дни комедией являются многие кинофильмы, построенные исключительно на внешнем комизме, комизме положений, в которые персонажи попадают в процессе развития действия.

Различают комедию положений и комедию характеров.

Комедия положений (комедия ситуаций, ситуационная комедия) — комедия, в которой источником смешного являются события и обстоятельства.

Комедия характеров (комедия нравов) — комедия, в которой источником смешного является внутренняя суть характеров (нравов), смешная и уродливая однобокость, гипертрофированная черта или страсть (порок, недостаток). Очень часто комедия нравов является сатирической комедией, высмеивает все эти человеческие качества.

Объяснение:

4,4(88 оценок)
Ответ:
irina956
irina956
12.06.2021

Бездуховність - біда нашого суспільства. Часто люди занадто фокусуються на матеріальному, вважаючи духовні цінності не вартими уваги, бо їх не можна продати і купити за гроші. Але я вважаю, що гроші як такі не породжують бездуховності - вони лише проявляють вади душі людини, які в неї вже були. Інша справа, що наявність великих грошей допомагає цьому. До того ж, у гонитві за багатством деякі люди забувають і про людські цінності, і про мораль.

Приклад цього побачити, якщо пригадати дії та помисли двох персонажів комедії Карпенко-Карого "Сто тисяч"  -  Герасима Калитки та його кума Савка. 

Для Калитки збагачення стало самоціллю. "Як радiсно тебе загрiбати докупи, в однi руки… Приобрiтав би тебе без лiку" - каже він. Щоб збагатитися ще більше, Калитка хоче придбати фальшиві гроші та розміняти їх на справжні, тобто скоїти злочин. Він підбиває на це свого кума Савку, що прагне виплутатися з боргів.

Коли злочин не вдався і обидва залишилися без грошей, Савка шкодує і щиро кається: "Буде здоров'я - будуть i грошi, а я навiки вiд них одрiкаюсь, нiколи в свiтi не буду хотiть бiльше, нiж Бог дає". Але Калитку цей випадок так нічому і не навчив. Він каже: " Краще смерть, нiж така потеря".

Тобто усі люди різні, що з грошима, шо без них.

Объяснение:

4,4(48 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ