М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Камила070
Камила070
16.05.2022 16:49 •  Литература

6эпитетов; 6 метафор; 6 сравнений; 6 олицетворений из рассказа бежин луг

👇
Ответ:
Sonechka55
Sonechka55
16.05.2022
Метафоры: заря не пылает пожаром; она (заря) разливается кротким румянцем; ночь росла; лилась темнота. Эпитеты: Солнце – не огнистое, не раскаленное, как во время знойной засухи, не тускло-багровое, как перед бурей, но светлое и приветно лучезарное – мирно всплывает под узкой и длинной тучкой, свежо просияет и погрузится в лиловый её туман. Около полудня обыкновенно появляется множество круглых высоких облаков, золотисто-серых, с нежными белыми краями. Олицетворения: играющие лучи; весело и величаво поднимается могучее светило; вихри-круговороты гуляют по дорогам через пашню; меня тотчас охватила неприятная, неподвижная сырость; ночь приближалась
4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kthjxrfqqq
kthjxrfqqq
16.05.2022
Печорин был ярким прдеставителем эгоизма.он думал только о себе и не щадил чувства других.жизнь для него-игра,а люди-марионетки.и он в своей игре зашел слишком далеко.мало того,что он сам был не счастлив(ведь эгоисты не могут быть счастливы) ,так он еще и приносил несчастье другим.из-за него пострадала княжна мэри,разочаровался в дружбе максим максимыч.он всем причинял только боль.хотя он был способен к чувству,способен к действие,его оценки людей всегда были точны,но он сам не давал себе раскрыться.эгоизм-большая проблема
4,8(8 оценок)
Ответ:
Grazhdankin
Grazhdankin
16.05.2022

Зараз ми зробимо аналіз твору “Подорожі Гуллівера”, яке написав відомий англійський письменник Джонатан Свіфт. Багато хто знає цю казку ще з дитинства, вона була екранізована, а її персонажі стали всесвітньо відомими.

Що показує, що ця повість є саме казкою і з якою метою вона була написана? Ми розглянемо ці питання, відповіді на них вам також знадобляться, якщо ви плануєте писати твір за казкою “Подорожі Гуллівера”. Прочитайте додатково короткий зміст казки.

Завдяки соціального спілкування, характерам героїв і небувалим історіям цей твір по праву можна вважати саме казкою. У чому його особливість? У той час, коли писалася казка “Пригоди Гуллівера”, аналіз якої ми зараз робимо, державний лад Англії був хитким і мав безліч вад. У Свіфта сформувалося власне бачення цієї проблеми, і дивно, що саме в казці він висловив свій негатив до певних верств суспільства і політичних явищ.

Аналіз “Подорожі Гуллівера”

Свіфт висміяв ті риси характеру людей, на які на його думку варто було звернути особливу увагу. Добре, що англійці тієї епохи особливо поважали жартівливі манери і гостру словесність у пресі, тому книга припала до душі читачам. Увімкніть обов’язково в твір за казкою “Подорожі Гуллівера” думка про те, що Свіфт зміг намалювати невелика держава, висміявши при цьому помилки англійських урядів. Наприклад, країна ліліпутів має таку ж систему поліції, як і в Англії, тобто смішну і проблемну. Автор показує своє ставлення: це неправильно, що всією владою володіє одна людина, а в загальному цілої Англією управляє купка політичних діячів, яка переслідує свої власні інтереси і тільки виявляє свою бездарність. Дивно, що в руки таких людей потрапили кермо влади.

Деякі окремі герої навіть схожі на тих чи інших діячів Англії тих часів. Загалом, роблячи аналіз казки “Подорожі Гуллівера”, ми ясно бачимо, що Джонатан Свіфт зобразив маленьку Англію з помилковою, недалекоглядною і дурною формою правління, де до того ж панує ворожнеча.

4,7(43 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ