М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Darya17061
Darya17061
21.03.2020 07:38 •  Литература

Нужно составить мини( или не мини) сказку по типу "жаба и роза"

👇
Ответ:
tatyanakhmelev
tatyanakhmelev
21.03.2020
Была семья бедных людей с детьми и родители умерли, а младший сын очень сильно болел и не мог выздороветь И в последствии умер
4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aminka0095
aminka0095
21.03.2020
Почему маленькая девочка Герда смогла победить могущественную Снежную Королеву? Прежде всего потому что дело происходило в сказке, а в сказках всегда должен быть счастливый конец. Но также не будем забывать, что победила Герда все-таки не саму Снежную Королеву, с которой она не встретилась, а только ее колдовство, что конечно же проще. Герда обладала самым главным - добрым и горячим любящим сердцем. Она не боясь трудностей и опасностей пошла в далекий путь и все кого она встречала были поражены ее мужеством и любовью. Все ей по мере сил, кто советом, кто оленем. Старая лапландка прямо сказала Герде, что никто не сделает ее более сильной, чем она есть сейчас, ведь сила этой девочки в ее сердце и так и случилось. Горячие слезы сумели растопить осколки зеркал в сердце Кая, разрушить чары Снежной королевы.
4,7(94 оценок)
Ответ:
Valinka9999
Valinka9999
21.03.2020

А

Объяснение:

Головні правила й норми класицизму як літературного напряму було викладено у віршованому трактаті «Поетичне мистецтво» Нікола Буало-Депрео (1636-1711). Ця праця зафіксувала чіткий поділ літератури на «високі» жанри (епопея, трагедія, ода), що мають втілювати державні чи історичні події, діяння монархів, полководців, міфологічних персонажів, і «низькі» жанри (сатира, байка, комедія), призначені для зображення повсякденного життя пересічних людей із середнього стану. Кожному жанру, згідно з Буало, повинні були відповідати стиль і мова творів: у «високих» жанрах належало уникати «низької» простонародної лексики, і навпаки.Для деяких жанрів Буало пропонував особливий вірш, рима в поетичному тексті мала підпорядковуватися змісту художньої оповіді.

У драматургії діяло правило «трьох єдностей» - часу, місця і дії, - яке означало, що всі події в п’‎єсі мають відбуватися протягом однієї доби і в одному місці, а в сюжеті повинна бути тільки одна зав’‎язка і одна розв’‎язка (за винятком комедій, де дозволялися деякі відхилення від схеми).

Окрім того, драмі належало складатися з п’‎яти дій, що мали утворювати чітку сюжетну лінію. Дотримання правила «трьох єдностей» забезпечувало гармонійну й розумну побудову сюжету, у якому події стрімко розгортаються, вимагаючи від героїв граничного напруження сил.

Такий комплекс правил і вимог спрямовував митців на написання «зразкових» творів, для яких характерна композиційна стрункість, помірність і зрівноваженість усіх складових, зрозуміла мова й внутрішня гармонія. Проте водночас він дещо стримував свободу творчої думки, жорстко обмежуючи її встановленими нормами. Схематизм класицизму особливо помітно виявлявся в чіткому поділі літературних персонажів на «позитивних» і «негативних». В образах «позитивних» героїв не могло бути «негативних» рис, і навпаки. Такий підхід посутньо звужував можливості митців і зрештою суперечив самій природі людського характеру.

Переконані в потужній виховній силі й суспільній корисності мистецтва, письменники-класицисти тяжіли до монументальності, порушували проблеми широкого суспільного звучання й зображували героїв, здатних у найважчих випробуваннях тверезо мислити, аналізувати свої вчинки і приборкувати пристрасті. Чільне місце в літературі посідали конфлікти розуму й пристрасті, обов’‎язку й почуття, особистості й суспільства. Досліджуючи ці конфлікти, класицисти, по суті, розкривали ті самі суперечності доби, що й представники бароко, але можливість їх розв’‎язання вбачали насамперед у підпорядкуванні почуттів і прав особистості почуттю обов’‎язку.

Успіхи французького класицизму в драматургії пов’‎язані з іменами французьких драматургів світового значення П’‎єра Корнеля, Жана Расіна, Мольєра. Тож не випадково XVII ст. у Франції називають добою театру.

4,6(13 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ