Я считаю, что все же красота человека заключается в душе, даже если это звучит довольно избито. Сколько мы знаем людей, внешность которых можно помещать на обложки глянцевых журналов, но при этом в душе пусто. Такие люди могут запросто оттолкнуть голодного ребенка, который попросит дать что-нибудь поесть, или ради минутной славы бросить человека, с которым раньше обещал провести всю жизнь. Красив человек, если он обладает достаточной мудростью для прощения, если может протянуть руку тому, кто реально нуждается несмотря на социальный статус. Человек обладает неподкупной красотой, если умеет ценить и заботиться о том, что ему даровано. Он духовно растет сам и познавать истинные ценности другим.
Відповідь:
1. Дитячим прізвиськом Окуджави було «зозуля». Основних версій походження дві. Перша говорить про те, що дитяче агукання поета нагадувало крик зозулі. Так здалося його бабусі по батьковій лінії. А за другою версією Булата так назвали тому, що він постійно кочував по родичах батька і матері.
2.У дванадцять років Окуджава був хлопчиком далеко не тихим. Лідер класу, що називається, перший хлопець на селі. Те придумає заняття французькою боротьбою в передпокої свого будинку, де і виступає азартних арбітром. Те організовує оркестр, і ось вже всі учні його школи зображують ксилофон, трубу або гавайську гітару. Або підмовив весь клас тихенько гудіти, дратуючи вчителя і зриваючи заняття.
3.Мало хто знає про це, але пісня «Прощання з новорічною ялинкою» була написана пам’яті прекрасної поетеси, Анни Ахматової, яка померла в березні 1966 року. Її тонкий і яскравий образ ясно читається в цих віршах.
4. Цыкаво, що крім письменницької діяльності Булат Окуджава також перекладав вірші з арабського, фінського і шведського мов.
2) комедия
3)повесть