М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dedpul23
dedpul23
17.04.2023 23:08 •  Литература

Прочитай пословицы. к кому из героев прочитанных сказок их можно отнести? 1) как аукнется , так и откликнется. 2) скуден день до вечера, коли делать нечего. 3) кто хвалится, тот с горы свалится.

👇
Ответ:
Samsas
Samsas
17.04.2023
1) "Как аукнется , так и откликнется"-А.Толстой "Лиса и журавль",оба персонажа.
2) "Скуден день до вечера, коли делать нечего" -В.Одоевский "Мороз Иванович",к Ленивице.
3) "Кто хвалится, тот с горы свалится"-В.Гаршин "Лягушка-путешественница",к лягушке.
4,6(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
timon7901
timon7901
17.04.2023
Мой папа работает в полиции.Я хочу быть таким же как он.                                  Он служит народу.Ловит преступников и грабителей.Защищает мирных граждан.                                                                                                           Однажды он взял меня на работу.Нужно было просмотреть отпечатки в одной квартире.Через час мы туда приехали,папа дал мне свисток.Он сказал: постой пока на улице.После этого он зашел в дом.             Вдруг,я увидел бабушку которая не могла перейти дорогу.Я свистнул я побежал бабушке.Папа,услышав мой свист,побежал ко мне со всех ног.Когда он выбежал из дома,он увидел меня и бабушку на другой стороне дороги.Он всё понял.                                                            Я очень хочу работать в полиции как мой папа.
4,8(11 оценок)
Ответ:
MarkTell
MarkTell
17.04.2023

Ця поезія знана як народна пісня. Вона друкується чи не в усіх пісенниках, звучить зі сцени і в професійно-академічному, і в аматорському виконанні, зворушуючи красою ліричного почуття й чарівною мелодією. Проте мало хто знає, що цей улюблений народний романс належить до пісень літературного походження, а ім'я автора, Костянтина Думитрашка, відоме небагатьом.

В історії української літератури К. Думитрашко потрактований як наслідувач "Енеїди" І. Котляревського завдяки бурлескно-травестійній поемі "Жабомишодраківка", хоч писав він також інші поетичні твори — балади, вірші, романси. Як і І. Котляревський, К. Думитрашко для своєї поеми узяв за основу античний зразок, про що сам зазначив у заголовку: "Гомерова жабомишодраківка з греческого лиця на козацький виворот на швидку руку перештопана".

Поема була свого часу популярною і поширювалась у рукописних списках, як і деякі інші твори автора. Майже весь творчий доробок К. Думитрашка увійшов до рукописної збірки "Копитьковы вирши и писни" (Золотоноша, 1848), частина з яких і сьогодні не надрукована.

К. Думитрашко (1814—1886, літ. псевдонім О. Д. Копитько) — виходець з Полтавщини, син священика. Продовжуючи сімейну традицію, також здобув духовну освіту. Працював викладачем російської словесності в Київській духовній академії, де користувався симпатією як знаючий педагог і цікава особистість: писав поетичні твори, займався музикою, живописом. Саме цим звернув на себе увагу Т. Шевченка. Відомо, що великий Кобзар відгукувався про свого сучасника як про "безперечно обдаровану людину" і одного із своїх друзів змусив вивчити напам'ять вірш К. Думитрашка "Часи".

4,6(47 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ