М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
настя7603
настя7603
29.08.2021 10:13 •  Литература

Можете написать сочинения на тему "нинди хехмэт тэ лаек хормэткэ"

👇
Ответ:
vlad0805
vlad0805
29.08.2021
Хезмэткэ  – хормэт Бу доньяда ботен кеше дэ хезмэтнен рэхэтен белми. Бер  кешелэр очен хезмэт – авырлык, чонки ул аларнын хэллэрен, вакытларын ала. Икенче кешелэр узлэренен профессиялэреннэн канэгать тугел, аларнын эшлэре характерларына туры килми. Мондый кешелэр авырлык белэн генэ кон саен жаннары яратмаган эшкэ йорилэр. 
Бар шундый кешелэр, алар кон саен, систематик рэвештэ, эшли алмыйлар. Алар бары тик узлэре яраткан, жайлы булган эшне генэ эшли алалар. 
Мондый кешелэр хезмэтнен хормэтен анлый алалар микэн?. Минем уйлавымча, юк. Халык экиятлэрен искэ тошерсэк, кубесенен геройлары ялкауланып, бер нэрсэ эшлэмичэ, бай, тук, бэхетле буласылары килэ. Элбэттэ, экиятлэрдэ халык узенен жинел тормыш турында хыялларын курсэткэн. Лэкин хэзерге заманда эшлэмэсэн, ничек кенэ яшэрсен микэн? Мэкальдэге сыман: «Кем эшлэми, шул ашамый».   
Уз эшлэрен яратып, мавыгып эшлэгэн кешелэр – бэхетлелэр. Уз эшен яхшы белгэн кешелэрне «алтын куллы» дип эйтэлэр, аларны ихтирам итэлэр. Эдэбияттэ язучылар хезмэт кешелэре турында хэрвакыт зур ихтирам белэн сойлилэр – алар чын хезмэт кешелэренен ни хэтле коч туккэннэрен белэлэр.
 Бу доньяда ботен нэрсэ хезмэт белэн ясала. Житкерелгэн йортларга, пешкэн ипигэ, теккэн киемгэ кеше хезмэте кергэн. Элбэттэ,  ил байлыклары кешелэрнен бэхете очен ясала. Бары тик хезмэт кенэ кешене акыллы, туземле итэ. Чынлап та, «хезмэткэ – хормэт», - дип, татар халкы юкка гына эйтмэгэн.
4,7(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
He12022005
He12022005
29.08.2021
«Бути чи не бути?» — питання, що за всіх часів стояло перед людьми: протистояти злу чи змиритися з ним? намагатися змінити світ, у якому тріумфує несправедливість, чи спокійно жити в ньому? Але вперше так ясно і виразно він був сформульований великим Шекспіром у трагедії «Гамлет». Вкладено це питання у вуста Гамлета, принца Данського:Быть или не быть — таков вопрос;Что благородней духом — покорятьсяПращам и стрелам яростной судьбы?Иль, ополчась на море смут, сразить ихПротивоборством?Перед Гамлетом стоїть важкий вибір, і він робить його — «ополчается на море смут». На принца звалилося багато горя: помер його батько, а мати, королева Гертруда, виходить заміж за дядька Гамлета Клавдія, як то кажуть, не встигнувши зносити черевиків. До Гамлета приходить привид померлого батька і відкриває страшну таємницю: король не помер своєю смертю, а був отруєний Клавдієм, що влив йому у вухо сік блекоти. Отже, Гертруда одружилася з убивцею свого чоловіка. «Бути чи не бути?» Принц приймає рішення помститися за смерть батька, але прагнення віддати убивці належне зливається для Гамлета з обов'язком переробити світ, улаштований так несправедливо. Він розуміє непосильність цього завдання, і цей розлад між мрією і дійсністю мучить його. Гамлет (з божевільного який попит?) прикидається божевільним. Навколо себе в королівському замку він бачить людей грубих і самовдоволених, і це приводить його в розпач:...Что значит человек,Когда его заветные желанья —Еда и сон? Животное — и все.Гамлет за в замок трупу мандрівних акторів, що повинні розіграти сцену убивства короля. На виставі присутні Клавдій і Гертруда. І Клавдій сам викриває себе.Гамлет тріумфує — він попав у точку. Тепер він мусить довести свою особисту помсту до кінця. Для нього немає шляхів до примирення. Проблема «Бути чи не бути?» остаточно вирішується. «Бути» для Гамлета — означає діяти у відповідності зі своїми переконаннями і вірою.Упродовж усієї трагедії Гамлет страждає, шукає істину. Йому здається, що його усі зрадили — і мати, і кохана, він підозрює в зрадництві і свого друга. Зло захльостує замок Ельсинор. Гамлет випадково убиває Полонія, прийнявши його за короля Клавдія. Офелія божеволіє і гине. її брат Лаерт викликає Гамлета на двобій і простромлює його отруєною шпагою. Перед смертю Гамлет убиває короля; отруєно королеву. Помста здійснилася. Але повалені обидві сторони. Проте перемога все-таки залишилася за Гамлетом, тому що він викрив зло.«Сила Гамлета не в тім, що він розв'язав питання, але в тім, що він порушив питання про несправедливості навколишнього світу», — так писав про цього шекспірівського героя В. Г. Бєлінський.
4,4(12 оценок)
Ответ:
misszhilinskay
misszhilinskay
29.08.2021

Юноша Пётр Гринёв по желанию отца отправляется на службу в Белогорскую крепость. Там он знакомится с семьёй коменданта крепости Иваном Кузьмичом. Позже молодой парень начинает дружить с сослуживцем Алексеем Швабриным. Через какое-то время парень понимает, что влюбился в дочь коменданта Марию. У молодых людей взаимные чувства. Но Алексей завидует товарищу, поэтому доносит на него. В это время происходит восстание Емельяна Пугачёва, который казнит родителей Маши, а Петра задерживает. Девушка, чтобы любимого человека, отправляется за к Екатерине 2. Императрица казнит Пугачёва, а молодая пара остаётся вместе.

4,4(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ