М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Typre35
Typre35
31.10.2020 06:14 •  Литература

1.к образе кого явилась царевна - лягушка на смотр к царю ? а) елены прекрасной б)василисы премудрой в) белого лебедя г)варвары-красы 2 . в какой басне и.а. крылова один из персонажей говорит другому следующие слова? "как смеешь ты,наглец , нечистым рылом здесь чистое мутишь питье мое с песком и с илом? " а) волк и мышонок б) лев и мышь в) волк и ягненок г) лебедь , щука и рак

👇
Ответ:
Vasermann
Vasermann
31.10.2020
1 Елена прекрасная,2волк и ягнёнок
4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
grimm330066Flippoo
grimm330066Flippoo
31.10.2020
Головними роздумами Г.Сковороди як творчої особистості були роздуми про щастя людини і шляхи його досягнення. Ними сповнена вся його творчість. «Як хочеш бути щасливим, не шукай свого щастя за морями… не мандруй по Єрусалимах», бо, як вважав Г. Сковорода, воно не тільки поруч з тобою, воно «всередині тебе»: «У твоєму чистому серці, у твоїй чесній душі, що живе за законами Божими і велінням Божим». 

Ця думка повторюється у найрізноманітніших варіаціях, сентенціях, біблійних тезах, але найлаконічніше вона передана в формулі: «Щастие твоє, и мир твой, и рай твой, и Бог твой внутрь тебе єсть». Досягти щастя — означає прислухатися до свого внутрішнього голосу, вислухати себе, тобто сповна увійти «в храм свій», жити в гармонії з природою, з Богом, бо тільки це приносить щастя, це передбачено тобі «блаженною натурою». 

Все, що потрібно людині, сили, які тримають її на світі, протистоять злу, вона має в собі від природи. Треба лише все те пізнати, відкрити в собі й використати на благо. 

Основою щастя, як вважав Сковорода, є «сродна праця», тобто та, до якої людина має природний нахил і здібності. Представляючи світогляд українців як трудового хліборобського роду, він, природно, почерпнув з народної мудрості здоровий погляд на працю як джерело життя. Від народу перейняв він і думку про те, що виховання мусить здійснюватися за принципом «вродженості», доречності для тої чи іншої людини. 

Адже ж маємо у скарбниці народної мудрості безліч висловів, у яких передається багатовіковий досвід і погляди на працю та виховання: «Знай щвець своє шевство, а в кравецтво не мішайся», «Вовка в плуг, а він у луг», «Сісти на свого коня». У народній фразеології немає дошкульніших оцінок, ніж на адресу тих, хто займається не своїм, хто приміряє на себе чужий кожух: «як корові сідло», «як зайцеві бубон», «як свині налитники» тощо. 

Це здоровий народний сміх послужив джерелом висміювання, осуду та оцінки відповідних людських вад і в байках Г.Сковороди. Окремі з названих прислів’їв він використав або як висхідну тезу для розгортання сюжету байки, або ж як сентенцію в моралі. Проте усе, запозичене як з народної скарбниці, так і з світового літературного досвіду (байок Езопа, Лафонтена), зазнавало у творчості Сковороди змін, переплавлялося в горнилі його непересічного таланту. 

«Сродна праця» приносить щастя, додає сил, «потрібне робить неважким, важке — непотрібним», бо ж з людиною Бог. Під покровом «блаженної натури» людині небагато треба докласти зусиль для щастя. Слід лише пізнати себе, а пізнавши, бути діяльною, бо «сродность трудолюбієм утверждається». До того ж неварто потерпати, що Бог одному дав мале, а другому — велике, бо «без сродности все ничто». 

Вчення Г.Сковороди про шляхи досягнення людиною щастя, хоч і приваблювало своєю мудрістю, було утопічним. Адже йшлося в ньому про природну, а не про суспільну людину. Людина ж поза громадою, поза суспільством, яке часто диктує свої умови, — немислима. Однак учення Сковороди спонукає до роздумів: чи варте чогось те суспільство, яке не цінує в людині вроджених здібностей, не дає їй змоги розкрити себе, реалізувати їх сповна?
4,4(36 оценок)
Ответ:
Alina2627848
Alina2627848
31.10.2020

Холмс, Я знаю, что Вы не прочитаете этого письма, мертвые не читают письма, но я всё равно решила его написать. Очень сентиментальное решение. Решение идиотки? Вы бы наверное так сказали. У меня такое ощущение, что я собралась покаяться. Мой старший брат был бы счастлив, он, кстати, священник в Ватикане, но к нему на исповедь я не пойду никогда: это опасно для жизни. Он считает меня ведьмой, а они кажется не отказались от мысли сжигать подобных мне на костре. Джордж - один из юристов папы. Слуги дьявола на службе у слуги божьего. Парадокс.

Я прочла все газеты, все интернет-публикации, я даже нашла человека, который взломал компьютер вашего брата и психолога Доктора Ватсона. Я надеялась, что Вы что-то придумали. Что-то сделали. Вы ведь такой умный. Я даже поставила свечку в храме и молила всевышнего о том, чтобы он Вам выжить. Это ужасно, я стала напоминать себе среднестатистическую англичанку.

Шерлок Холмс, я буду скучать по Вам. По Вашей дурацкой шляпе, по тому как она мне нравилась. По Вашим острым скулам, которые доктор так боялся испортить. По Вашим прекрасным глазам: наркотики их явно испортили. Я больше не буду так делать. Мне понравилось с Вами играть, это было очень интересно и очень мило. Вы были забавной игрушкой и очень интересным соперником. Могу сказать, что со мной давно такого не было, чтобы я сожалела о завершившейся партии, которую нельзя будет никогда продолжить. Этот факт сильно меня печалит.

Я буду скучать по Вам, и буду осторожнее, как и обещала. Хотя, для меня это будет очень трудно: я не привыкла сидеть на одном месте; но я попробую что-то придумать. Представляете меня сидящей у домашнего очага и готовящей ужин? Без яда. Картинка близка к фантастике.

Я жалею, что позволила Вам уйти, в конце концов, от меня не уходил еще не один мужчина, кроме вас. Это было глупо, я понимаю, что посади я вас на короткий поводок, Вы бы стали несчастным и, наверное, наложили бы на себя руки. Но я бы хотела этого. Хотела чтобы Вы умерли по какой-то причине.

Шерлок Холмс, я Вас ненавижу, Вы выиграли и не дали отыграться. Это просто бесчестно. Господи, я же люблю тебя.

4,4(52 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ