М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
adidas128
adidas128
28.05.2022 20:09 •  Литература

На тему: "о чем рассказал мне лес".для 2 класса

👇
Ответ:
FJcjfjvj
FJcjfjvj
28.05.2022
Лес... Лес может рассказать о многом. Нужно лишь уметь слушать. Когда я последний раз был(а) в лесу, то был(а) поражен(а) его красотой. Я научился (научилась) слушать лес и он рассказал мне о многом. Я узнал(а), что людям нужно больше заботится о природе. Тогда жить будет намного лучше.
4,8(89 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
998974452408
998974452408
28.05.2022

завжди шкода спостерігати за історією герою твору, чия доля складається не найкращим чином. наприклад, в якості такого героя можна з упевненістю уявити акакія акакійовича башмачкіна, головну дійову особу твору миколи гоголя під назвою «шинель». безумовно, цей герой викликає співчуття, адже він явно не заслуговував життя, яке мав і такої смерті, яка його настигла. втім, просто так і випадково в нашому житті нічого не буває, а тому необхідно ретельно розібратися, в чому саме полягає трагедія акакія акакійовича.

аналіз цього героя не вимагає великих зусиль, адже особливості його характеру і так стають зрозумілими з перших сторінок творів. акакій башмачкін є досить невпевненим у собі чоловіком, який сильно звик не тільки до своєї роботи, але і до власного начальства в цілому, а тому не сильно напружується під час роботи. цілком можна сказати, що це людина, за великим рахунком, без цілей і життєвого призначення, у нього немає сім’ї, живе він один тощо. втім, якась мета в житті цієї людини з’явилася, вона була чисто умовною з точки зору всіх інших людей, але для самого акакія башмачкіна вона, звичайно, була дуже важливою. головний герой цього твору гоголя хотів купити собі шинель. для цього він дуже довго обмежував себе багато в чому, збирав гроші. в кінцевому підсумку, шинель йому таки пошили, і він її придбав. втім, довго радіти і насолоджуватися обновкою акакію башмачкіну призначено не було, вже незабаром, а саме в ту ж ніч, шинель з нього зняли злочинці.

але чи можна називати головною трагедією героя те, що з нього ось так запросто зняли дорогу річ? я в цьому не впевнений. справа в тому, що акакій башмачкін вже давно відчував, як до нього ставиться суспільство. зайвий раз у цьому він зміг переконатися, коли зробив спробу відновити свої права і повернути вкрадену річ. для цього він звертався як в правоохоронні органи, так і до своїх впливових знайомих. але скрізь він отримав відмову. саме це, на мою думку, і стало останньою краплею. акакій башмачкін ніколи нікому не зробив нічого поганого. так, корисним суспільству він не був, але ж і зла не робив, а тому мусив мати можливість відновити справедливість. відчуття своєї повної безпорадності, безглуздя й марності і стало головною причиною того, що акакій башмачкін незабаром після всіх цих подій захворів і помер. я думаю, що саме в цьому і полягає жахлива трагедія головного героя цього дивного твору авторства миколи гоголя.

4,5(79 оценок)
Ответ:
ENOT234u
ENOT234u
28.05.2022
 Повесть Пушкина " Капитанская дочка" основана на историческом материале, что, несомненно, вызывает интерес.  События переданы от лица человека, которых в них участвовал. Для тех, кто любит мемуары , повесть  просто кладезь мудрости.
  С юмором и легкой усмешкой автор записок говорит о своем воспитании и образовании. У него было  беззаботное детство , недокучливый учитель, позволявший делать змея из географической карты, преданный слуга Савельич,  нежная мама и строгий отец.   По мнению отца , Петр Гринев должен был пройти хорошую жизненную школу, а потому его отправили в Оренбург. Мне нравится положительный образ семьи, который дал А.С. Пушкин.
 Не все шло как по маслу. Сказались барские привычки ( история с заячьим тулупчиком ), но  жил все -таки Петр по завету отца : " Береги честь смолоду. " Он не стал служить Емельяну Пугачеву Машу, выдержал суд и жил достойно.  Пушкин учит нас тому, как жить правильно.
  Романтичным получился  образ Екатерины Второй, которая освободила  Петра . Но, видимо, таким виделся рассказчику этот реальный персонаж, который запомнил личное доброе отношение к себе царицы.
 Повесть Пушкина   привлекает внимание своей идеей, сюжетом,  образами главных  героев и настраивает на  позитивный лад.
4,4(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ