Війна… страшне слово… Хоч би скільки книжок було написано про Велику Вітчизняну війну, мабуть ніколи не настане час, коли можна буде стверджувати, що вже досить сказано. Письменники, художники, музиканти звертаються у своїх творах до теми війни, щоб залишити в пам’яті події, які розкривають велич перемоги народу у цій страшній битві.
Німецький філософ Адорно писав, що після Освєнціма поезія – це варварство. Але Целан не був згідний з ним, написавши «Фугу смерті» не тільки після Освєнціма, але й про Освєнцім. Для цього він використав нові засоби зображення. Що це за засоби, ми зараз і дослідимо, проаналізувавши вірш «Фуга смерті»
Таке ставлення до життя притаманне не кожному, а лише людям високого духовного рівня. Але чи кожен може нести відповідальність за все, що відбувається у світі? Чи це дано тільки обраним? Звичайно, може кожен. Але цьому треба вчитися. Отже, давайте будемо вчитися бути людьми з великої літери.
Объяснение:
за прошедшее время многое изменилось - наташа вышла замуж за пьера, у них 4 детей, умер старый граф ростов, николай ростов женился на княжне марье, и умело ее именьями. пьер становится членом тайного общества. во время разговора николая и пьера о будущем россии присутствует и сын андрея николенька, который, как и отец в свое время, начинает мечтать о славе.
армия отступает к аустерлицу, чтобы соединиться с войсками союзников – армией австрии и пруссии. главнокомандующий кутузов стремится всеми силами избежать участия своей армии в сражении, так как считает, что она к этому не готова. чтобы выиграть время, он отправляет навстречу французам отряд багратиона, кроме того, заключает договор о перемирии с французским маршалом мюратом.