М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
1inks
1inks
12.01.2021 11:40 •  Литература

Скаким предметом разговаривал пятница? (произведение "жизнь и удивительные приключения робинзона крузо")

👇
Ответ:
debchai123
debchai123
12.01.2021
Пятница разговаривал с ружьём
4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivan497
ivan497
12.01.2021
 Живучість образу Журдена
      
      Читаючи комедію Мольєра "Міщанин-шляхтич", мимоволі думаєш, що великий драматург якимось містичним чином побачив і наш час - сучасних Журденів, коли люди неосвічені, часом навіть малограмотні, прагнуть здобути і титул, і владу. Журдени ніколи не вмруть, поки існуватимуть ті, хто вважає, що можна купити те, що не дано природою. Подекуди герой Мольєра викликає навіть співчуття - адже він хоче чогось навчитися! Але те, як він це робить, викликає тільки сміх. У нього немає найголовнішого - природного розуму, природного здорового глузду, який є навіть у простого селянина. Він заводить дружбу з людьми, що потихеньку обкрадають його. Він приймає авантюриста Доранта, тому що в того є титул і гарні манери, і відштовхує чесного Клеонта, тому що гой не дворянин. Він носить коштовний, але смішний і чудернацький одяг... Ну чим не "новий росіянин" із сучасного анекдоту?
      Але, яким би смішним не був Журден зі своїми претензіями на дворянство, він усе-таки виший від своєї жінки, що заперечує освіту взагалі. Інша річ, що в прагненні наслідувати дворянство зовні, він одягається в безглузді убрання ("Усі добродії так носять"), безглуздо поводиться ("Егей, два моїх лакеї!"). Але повернемося до нашого часу. Хіба не нагадує це тих, хто "із бруду в князі"? На жаль, дурість людська не знає меж. "Не місце прикрашає людину, а людина місце"; "Як не коваль, то й рук не погань" - ці і подібні до них прислів'я дуже мудрі. Мольєр говорить нам: головне не в титулі і не в гарних манерах, за ними можуть ховатися безпросвітна дурість і неуцтво.
      На жаль, журдени жили, живуть і житимуть. Вони будуть намагатися купити собі розум, манери, родовід або щось подібне. Але Мольєр ще понад триста років тому показав, до чого це все приводить. 
4,7(75 оценок)
Ответ:
mitaikooo
mitaikooo
12.01.2021

Бунин вспоминает в рассказе "Косцы" работу крестьянской артели,за которой он наблюдал,будучи в России.Дружная,спорая работа крестьян вдохновила писателя,он любовался их слаженными действиями,умелой работой,красотой и широтой размаха.Рязанские крестьяне работали с охотой,весёлые шутки,красивые песни.Простые лица,аккуратная и чистая одежда,смешливые и дружные люди.Они пили родниковую воду во время работу,а вечерами все вместе готовили трапезу,из чего послал Бог.Могучий и неприхотливый рабочий люд,крестьянская простота и радушие,возможность делать самую тяжёлую работу играючи,красота народных песен,всё это рождало тёплые и немного грустные воспоминания у Бунина.

4,7(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ