М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напиши об отношении лошедей к людюм. 3 класс (кроткий рассказ)

👇
Ответ:
Лошади-это благородные животные!  Я думаю, что лошади будут хорошо относится к людям, если люди будут за ними ухаживать, кормить их.
4,6(9 оценок)
Ответ:
EgorWater
EgorWater
04.04.2023
Лошадь издавно была домашним животным. В древности на них люди передвигались, сражались в бою. Правда есть и дикии лошади, но это не важно. В средним века на лошадях сражались рыцари и сружили передвижными транспортом. Ещё лошадь может жизнь хозяйну, когда он без сознания в море, но не стоит рисковать и затаскивать животное в воду что бы оно вас Сейчас конечно у всех машины, но до сех пор некоторые люди содержат лошадь как домашнее животное, не в квартире правда, а в деревне есть даже конная полиция, но конечно не стоит забывать, что что бы лошадь вас катала и все такое ей тоже, как и человеку нужна пища.
PSS: только не пытайтесь кормить их мясом- они траваядные.
4,7(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aigul841107gMailcom
aigul841107gMailcom
04.04.2023

Новела О. Генрі «Останній листок»

1. Тема новели: про хворобу дівчини Джонсі та про її одужання.

Головна думка новели: готовність до самопожертви в ім'я іншої людини.

2. Цю новелу, названо так тому що, останній листок відіграє в цій новелі головну, можна ще сказати, особливу роль. Адже за цим останнім листком повинна була вирішуватися доля молодої дівчини Джонсі. Джонсі лежала в ліжку, та через вікно гала, як з дерева плюща опадає листя. Тоді вона сказала: «Як упаде останній листок, мене вже тут не буде». Героїня твору вирішила для себе, що саме цей останній листок вирішить її майбутню долю. Саме тому, така назва цієї новели.

4,4(21 оценок)
Ответ:
afkds
afkds
04.04.2023
У літературі простежувався чіткий розподіл за певними жанрами:
— високі (ода, епопея, трагедія, героїчна поема);
— середні (наукові твори, елегії, сатири);
— низькі (комедія, пісні, листи у прозі, епіграми). Темами для творів високих жанрів були події загальнонаціонального та історичного значення, у них брали участь царі, видатні діячі, придворні тощо. Високі жанри були написані величавою, урочистою мовою. Темами для середніх і низьких жанрів були наука, природа, людські вади, соціальні пороки. У них діяли представники середніх і нижчих класів, мова наближалася до розмовного стилю. Якщо у високих жанрах прославлялись ідеї монархії та громадського служіння, то у середніх та низьких жанрах утверджувались ідеї пізнання світу і людської природи, викривалися вади суспільства і характерів. Для кожного жанру регламентувалися мова і герої. Так, трагедії класицизму притаманна була піднесена, патетична мова, такі ж високі почуття, змальовувалися героїчні особистості.У комедіях використовувалася проста мова, обов'язковим був сатиричний струмінь, діяли побутові персонажі.
4,5(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ