Характеристика Івана Сили Іван Сила- це головний герой твору Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили". Він виріс серед чудової карпатської природи у великій родині. Батько вирядив хлопця з дому ,бо не міг прогодувати малолітнього богатиря,адже той їв за чотирьох. Шукаючи долі в місті,Іван ще з перших самостійних кроків зазнав неприємних пригод: у поїзді " легенько потряс " нахабу ,синка начальника;заступився за Міху Голого,вокзального злодіжку, у місті знехотя переміг у вуличному бою знаного бійця. Звичайно ж, такий хлопчина не міг не привернути на себе увагу тренера Брякуса,який запросив хлопця до себе і вмовив тренуватися. Брякус заборонив горянину за копійки,тягати мішки на вокзалі,давав хлопцеві гроші,тренував,щоб той не зашкодив здоровью,виховував у ньому риси майбутнього чемпіона. Загибель Брякусавразила Івана,адже хлопець знову залишився сам на сам із життям у великому місті,яке він не розумів. Чесний,відкритий,благородний Іван, ще не раз потрапляв у халепи, але завжди знаходив достойний вихід із найскладніших ситуацій. Автор не погіршив проти закону жанру,адже в казках завжди перемагає добро і благородство.
Самойлов Давид Самуилович (1920 - 1990), поэт. Появился на свет в семье врача в Москве.1938 - 1941- окончил школу с медалью,поступил в ИФЛИ. С 1941 публикует стихи. С 1945 живет в Москве, работает на радио, пишет сценарии, литературно-музыкальные композиции.1958. Сборник " Ближние страны " Второй - " Перевал " ( 1963) Третий - " Дни".( 1970). " Перебирая наши даты " . Пишет стихи и песни для Театра на Таганке, для " Современника ", для кинофильмов. Стал автором сборников " Волна и камень", " Весть", " Залив ". Был переводчиком со многих языков. Умер в Москве, в 1990 году.
Роман "Тихий Дон", написанный талантливым писателем 20 века М.А. Шолоховым, представляет собой прекрасное произведение, в котором отражено понимание духовости, вечных человеческих ценностей, мастерски изображены быт и нравы донского казачества, особенной части населения России,задача которого -защита границ государства. Шолохов сам родом из казаков, и это ощущается с первых строк его романа-эпопеи: от его прекрасных чувтвенных описаний природы замирает сердце, а в воображении рисуется картина величавого Батюшки-Дона, величаво несущего свои волы; мы видим степные просторы полей , над которыми то ярко светит солнце, образ которого проходит через все произведение, то сгушаются тучи и грохочет гром. И , конечно же, помимо великолепны чувственны образов природы в романе присутствует подробное описание быта и нрава казаков: их традиций, семейных отношений и отношений между полами. С пераой же главы романа мы знакомимся с семьей Мелеховых, узнаем о замужестве Аксиньи Астаховой, о ее " поздней бабской любви" к молодому Гришке, оссоре Гришки с отцом из за Аксиньи
Іван Сила- це головний герой твору Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Івана Сили". Він виріс серед чудової карпатської природи у великій родині. Батько вирядив хлопця з дому ,бо не міг прогодувати малолітнього богатиря,адже той їв за чотирьох. Шукаючи долі в місті,Іван ще з перших самостійних кроків зазнав неприємних пригод: у поїзді " легенько потряс " нахабу ,синка начальника;заступився за Міху Голого,вокзального злодіжку, у місті знехотя переміг у вуличному бою знаного бійця.
Звичайно ж, такий хлопчина не міг не привернути на себе увагу тренера Брякуса,який запросив хлопця до себе і вмовив тренуватися. Брякус заборонив горянину за копійки,тягати мішки на вокзалі,давав хлопцеві гроші,тренував,щоб той не зашкодив здоровью,виховував у ньому риси майбутнього чемпіона. Загибель Брякусавразила Івана,адже хлопець знову залишився сам на сам із життям у великому місті,яке він не розумів.
Чесний,відкритий,благородний Іван, ще не раз потрапляв у халепи, але завжди знаходив достойний вихід із найскладніших ситуацій. Автор не погіршив проти закону жанру,адже в казках завжди перемагає добро і благородство.