ответ:Іноді в житті настає момент, коли починаєш думати про буття і призначення людини на землі. Чи варте наше життя чогось цінного у плині хвиль великого океану віків? Чи не питали ви себе, як змінився б світ, якби ви не народилися ...
Кожного дня ми спілкуємосі, робимо певні дії і тим самим змінюємо життя інших. Тому кожна людина конструює майбутнє всієї планети. Не можно також сказати, що людина ціниться лише в той час коли живе, багато хто здобув визнання після смерті. Також не можна судити про цінність життя людини на основі великих подвигів. Так, ми звичайно ж повинні поважати національних героїв, вчених та багато кого ще, тому що саме за їх до ми маємо саме це майбутнє, без війни і з комфортними умовами. Та чи думали ви над тим, що велике складається з молого, і що деякі зовсім невідомі люди, які жили, живуть і будуть жити, просто з дня у день несуть добро ішим. Чи не у цьому призначення життя людини?... Просто зберігати і дарувати своє добро...Кожен хто усвідомив своє призначення у цьому сенсі дійсно живе не дарма!
Тому я вважаю, що життя - найвища цінність і що людина всетаки не дрібна піщінка, на яку можно наступити і не помітити цього, а цілком вагома частина життя всієї планети.
Объяснение:
Рассказ Носова "Как ворона на крыше заблудилась" относится к циклу рассказов о природе и его краткое содержание можно записать так:
Стоял месяц март и птицы почувствовали весну. Воробьи шумели в кустах бузины, пока упавшая сосулька не спугнула их стайку. Только они перелетели на крышу дома, как появилась большая птица и воробьи испугались.
Но это была просто грязная весенняя ворона, которой повезло где-то найти кусок хлеба.
Ворона села на труду, оглянулась по сторонам и не видя конкурентов и мальчишек принялась есть хлеб.
Один кусочек хлеба оторвался и скатился до середины крыши, Но не упал и ворона оставила его напоследок. Она не боялась, что его утащат воробьи.
Ворона съела хлеб и попыталась спуститься за мякишем. Она заскользила и взлетела. Тогда перелетела вниз и стала подниматься по желобу крыши вверх. Это получилось, но вдруг ворона увидела, что мякиш исчез. Крыша была пуста. Тут на трубу села галка и ворона решила, что она унесла хлеб.
Пока ворона разбиралась с галкой, воробьи наконец добрались до мякиша, который лежал в соседнем желобе и потому его ворона не видела.