М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dendenisenko2
dendenisenko2
06.05.2021 05:36 •  Литература

Вопрос не удаляйте,мне нужно знать,как кто отдохнул.,по задали спросить у друзей и ответить , меня нет друзей. 1)как лето? 2)где отдыхали? 3)что ели? 4)были вы в питере?

👇
Ответ:
guzhowa66
guzhowa66
06.05.2021
Лето отлично. я нашла новых друзей и побывала в новых местах. также я отдыхала в Болгарии и ездила в Псков. ела свою любимую кукурузу. много мороженого. так же я ненадолго ездила в Питер. мне очень понравилась и запомнилась эта поездка.
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
margaritavladim
margaritavladim
06.05.2021

У комедії "Міщанин-шляхтич" висміюється прагнення головного героя, багатого міщанина Журдена будь-що долучитися до світу аристократів. Для цього він наймає вчителів, які вчать манерам вищого світу: музиці, танцям, фехтуванню тощо, викидає гроші на аристократське вбрання.

Засобом комічного у "Міщанині-шляхтичі", по-першу, стає гумор. Це веселий сміх над наївністю героя. Адже до пуття в пана Журдена нічого не виходить. У новому вбранні Журден виглядає так, що служанка Ніколь не може стримати сміху. Хазяйновита та розсудлива дружина Журдена також намагається повернути чоловіка до реальності: «Вірно, надумав посмішити людей, коли вирядився таким блазнем?». Дуже комічно драматург демонструє повну неспроможність Журдена до великосвітських танців. Пісні аристократів видаються учневі нудними та тоскними, він любить невигадливі народні мелодії: «Про овечку». Вчитель філософії натовкує свого учня прописними істинами. Сміх до того ж викликає стійкість та впертість героя, який терпить весь цей хаос у своєму домі заради мети – виглядати справжнім аристократом.

Ще одним засобом комічного в творі є сатира – осудливий, злий сміх. Мета героя не варта виїденого яйця. Серед світу аристократів Журденом цікавляться лише пройдохи типу Доранта, точніше, цікавляться його грошима. Автор наголошує, що дворяни не є кращими за міщан, а часто навпаки. До того ж пан Журден заради своїх дурних ідей порушує лад та спокій у родині. Він навіть хоче пожертвувати щастям дочки Люсіль – забороняє ії виходити заміж за коханого Клеонта, який не є дворянином. Батьки Журдена були купцями, але тепер герой намагається будь-що відхреститися від них.

Іронiя – сміх, прихований за удавано-серйозним, також використовується як засіб комічного. Вчителi та кравець лестять своєму бездарному учневі, з серйозним виглядом захоплюються його «успіхами», називають його «ваша милість», «ваша світлість» - дворянськими титулами. З таким само серйозним виглядом проголошують нісенітниці «турки», а насправді – перевдягенi посланці Клеoнта. Останній за до слуги все-таки вирішив домогтися руки Люсіль і видав себе за турецького аристократа

4,5(53 оценок)
Ответ:
Анютка1456
Анютка1456
06.05.2021
Подумал ручей, да и превратился в маленькую грязную лужицу на самой окраине деревни. Пропал он из вида берёз, ребятишки не хотели плескаться в маленькой луже, гуси и утки обходили его стороной... И призадумался ручей, нужна ли ему такая жизнь в полном одиночестве в виде маленькой, скучной лужи на самой окраине деревни. И он снова стал весёлым и звонким ручьём, бегущим через всю деревню, которого все любили и которому были рады.
Вот так и наша жизнь: если будешь отворачиваться от окружающих, то превратишься в маленькую, никому не нужную грязную лужицу, а если пойдешь навстречу , да со всей доброй душой и с открытым сердцем, так и будешь дарить счастье, да и сам будешь счастлив. Вот и сказочке конец, а кто слушал - молодец!
4,6(1 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ