1) Г
2) Б
3) В
4) В
5) В
6) А
7) Фентезі — літературний жанр фантастичної літератури, дія якого відбувається у вигаданому світі, де чудеса і вигадка нашого світу є реальністю. ... Також у наші дні фентезі — це жанр у живописі, кінематографі, відеоіграх і настільних іграх.
8) 1.) Айзек Азімов ІІ. «Фах» д,в.
2.) Діана Вінн Джонс ІІІ. «Мандрівний замок Хаула» е,є,ж.
3.) Корнелія Функе І. «Чорнильне серце» а,б,г.
9) Меггі 12 років. Вона не має матері, але схожа на неї, така ж білява: "Меґі коси дісталися біляві – од матері, про яку вона знала лише з кількох вицвілих фотознімків".
Вона дуже любить свого батька: "Меґі дуже хотілося бути схожою на батька, адже на світі не було іншого обличчя, яке б вона так любила".
Також ця дівчинка любить читати книжки. Читає вона їх ночами. "Читати при свічках Меґі любила". Пристрасть до книжок вона успадкувала від батька на ім"я Мо. Читати навчилася рано: "Вона ще у свої п’ять років навчилася читати оті старомодні гостроверхі літери".
Мегі сама вміє робити книжки: "А на самому дні, під рештою книжок, лежали ті, що їх Меґі зробила сама. Цілими днями вона вирізала й клеїла, малювала все нові й нові картинки"...
Мегі уважна та "Їй було соромно підглядати за батьком, але винен був він сам. Навіщо було ховати від неї ту книжку?"
Має впертий характер: "О, та вона в тебе вперта! – сказала Елінор. – Це мені вже починає подобатись".
Хоробра дівчинка, готова захищати свого батька: "Меггі кинулася в той бік, послизнулась на мокрому від роси гравію, впала і розбила коліно. По нозі потекла тепла кров, але Меґі не звертала на це уваги. Вона бігла далі, припадаючи на ногу й схлипуючи, поки опинилася перед залізними ворітьми". "Піду шукати його, – вирішила Мегі. – Так, я його знайду!"
Мегі - відважна, смілива, рішуча, віддана. Вона наполеглива і вміє добиватися свого.
10) Фантастичне: різні дивовижні речі, сам мандрівний замок, вогняний демон - Кальцифер і щасливий кінець казки.
Реальне: побут, взаємовідносини між людьми, почуття, заздрість.
11)Не знаю
Объяснение:
1. В
2. В
3. Б
4.В
5. Г
6.А
7. ( не повністю) 1 - 3, 2 - 1, 3 - 1.
8. Фе́нтезі — літературний жанр фантастичної літератури, дія якого відбувається у вигаданому світі
9. Софі – найстарша із трьох дітей у своїй родині, а також головна героїня твору “Мандрівний замок Хаула”. Дівчинна сумлінно доглядає за своїми молодшими сестрами, яких завдяки своїй майстерності у шитті ще й гарно вдягає. Мати Софі померла, коли тій було 2 рочки, а сестричці Летті – лише один. Їхній батько одружився на Фанні.
Вона відповідальна, щира , сором'язлива та добра дівчина, працьовита, має чимало талантів. Софі уособлює в собі рішучість, доброту, вірність, розум, допитливість, чуйність, мужність, взаєморозуміння, милосердя
.
10. Я дуже люблю читати твори зарубіжних письменників. Та найбільше мені сподобався Ебенезер Скрудж — персонаж "Різдвяної пісні у прозі" Чарлза Діккенса. Цей чоловік ні з ким не вітався, був похмурим і не веселим, а також був дуже скупий. Навіть двір у його дім був у темряві. Він не спілкувався з родичами і навіть не бажав їх бачити. Але, як кажуть, ще не пізно виправитися, чи не так? Згодом до нього з'явився привид його друга - Марлея, який попередив його, що до ноього прийдуть три духа Різдва.
Першим прийшов дух минулого Різдва. Під час подорожі з ним Ебенезер Скрудж зрозумів, що у минулому він був добрішим і щедрізим, люб'язнішим. Наступним з'явився дух теперішнього Різдва. Він привів Скруджа до писаря Боба Кретчита. За столом сиділа його численна родина. Та коли Боб запропонував тост за здоров'я Скруджа, сміх відразу припинився. Його дружина - Кретчита сердито зауважила, що не заслуговує на це така жорстока людина, як Ебенезер Скрудж, але трохи пізніше вона погодилася з чоловіком. Дух повів його й до племінника Фреда, який впевнено говорив, що дядько виправиться обов'язково і стане добрим. Нарешті, з'явився третій дух. Але він був занадто мовчазний. Скрудж почув про якогось померлого, намагався дізнатися, про кого йдеться. Раптом, опинившись на цвинтар, віні зрозумів, що перед ним — його покинута могила. Ебенезер Скрудж прокинувся у ліжку. Радість переповняла його серце. Адже він живий! Коли Скрудж вийшов на вулицю, то він з усіма вітався, навіть купив Бобові великого індика. Також допоміг Тайні Тімові вилікуватися. Усі дивувалися, що ж сталося з ним? Куди подівся той скупий і вічно похмурий чоловік?
Цей герой мені дуже сподобався, тому що він зрозумів свої помилки і виправився. Щаслива кінцівка твору переконує нас, що у цьому житті ще не пізно змінитися і почати усе спочатку.
Объяснение:
Стародум - положительный герой комедии Фонвизина " Недоросль. "Он - передовой человек, следующий заветам Петра Первого.Он много говорит и почти совсем не действует. Стародум патриотически настроен. По его мнению, дворянин может не служить тогда, " когда он внутренне удостоверен, что служба его отечеству пользу не приносит" Служба во благо государства - первая задача передового класса. Во время войны он должен защищать родину и находиться в армии.
Стародум критикует фаворитов царицы, возмущен их жестокостью по отношению к крепостным, ибо сие недостойно просвещенного человека. Важнее нравственное воспитание, а не образование :"Имея сердце, имей душу - и будешь человеком во всякое время. "
У Стародума есть сторонники - Правдин и Милон. Они ведут умные разговоры, строят речь по правилам французской грамматики. Стародум любит афоризмы, точные , меткие остроумные изречения.
Стародум - любимый герой для тех, для кого понятия честь, достоинство, справедливость - основополагающие.
Объяснение: