М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Weterotog
Weterotog
29.03.2021 04:01 •  Литература

Ккаким представляются автору заботы, чувство, к няне? 15

👇
Ответ:
KoshkaAnetty
KoshkaAnetty
29.03.2021
Он пишет в ссылке сказки,которые рассказывала ему няня.(он только перефразировал их немного). я думая он относится к няне с уважением;чтит ее милость к самому себе, ведь это она его привила к литературе.
4,4(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Настя010111
Настя010111
29.03.2021

Люди завжди бажають своїм рідним, близьким, друзям щастя. І у святкові дні, і у будні звучить щире зичення: "Хай тобі щастить, а почуватися нещасним, тому що у душі твоїй, сповненій прагнення до заможності, вже не лишається місця для добра. А можна, навпаки, не мати багато грошей, а все ж таки бути щасливим, бо душа твоя бажає до захистити і близьку, і чужу людину, захопитися красою природи і самому творити красу, гаряче відгукнутися на чужий біль і поділити радість перемоги. Одним словом, мати щиру й красиву душу, щоб бути корисним, а не пройти по життю сірою тінню. Але, я гадаю, перш за все, для цього треба бути дуже вимогливим до себе і до своїх власних вчинків.

...Здавна наші пращури склали символічну систему духовних цінностей, яка передається від покоління до покоління. З часом вона дещо змінюється, доповнюється, але головними завжди залишаються людська доброта, порядність, почуття гідності, любов до рідної землі та її народу, працелюбність, лагідне піклування про малих та старих, протистояння злу... Можна ще дуже довго перелічувати ті якості, які роблять людину Людиною. Та я впевнений, що праматір'ю, їх основою, є доброта. її нам дарують з перших хвилин життя батьки, потім — вихователі, вчителі, сторонні люди. Ця доброта немовби стає в душі тим ґрунтом, на якому зростають-квітнуть усі інші духовні цінності.

І от, коли доброта стає твоїм натхненням і зіркою — дороговказом, ти можеш і собі, й іншим щиро зізнатися: "Я — щаслива людина!"

4,6(20 оценок)
Ответ:
1PGP1
1PGP1
29.03.2021

4. «воробышки пугливые», «ветер буйный», «во тьме печальной» - эпитеты

5.  повторение одинаковых или похожих согласных, которое служит для создания звукового образа, усиливает выразительность поэтической речи: «В сто сорок солнц закат пылал…»  - аллитерация

6.  противопоставление образов, картин, слов - антитеза

7.  созвучие окончаний стихотворных строк: «чудесный – прелестный, бежит - звенит»  - рифма

8.  элементы композиции: экспозиция, завязка,  развитие сюжета, кульминация, развязка.

9. средство выразительности, использованное автором в следующем отрывке:  «Вечор, ты помнишь, вьюга злилась…» - риторическое обращение

10.  средство выразительности, использованное автором

Степью лазурною, цепью жемчужною  

Мчитесь вы… - сравнение

4,5(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ