Відповідь:
Брати: добрі, милосердні, маючи малі сили та кмітливість, рятують великого звіра; чесні, непідкупні, бережно ставляться до природи. Маленькі, але розумні та справедливі. (Позитивні герої)
Шпичак в оповіданні є втіленням зла. Він жорстокий та черствий, Лось потрібен йому вбитим, щоб продати його роги та м’ясо. Шпичак навіть не вагається у своєму рішенні підстрелити Лося на очах у племінників, тому що впевнений — вони будуть на його боці. Його самовпевненість зрадила йому — хлопці не захотіли мати з ним справу. У фіналі оповідання він дуже хоче, щоб Лось ожив. Але не тому, що йому шкода вбиту ним тварину або його мучить сумління. Він лише злякався відповідальності, бо якщо діти повідомлять керівництву заповідника про цю подію, у Шпичака будуть великі неприємності. (Негативний герой)
Риси характеру дядька Шпичака: жорстокий, боягузливий, схильний до безглуздих і необдуманих вчинків; по-споживацькому ставиться до природи, не дбає про її захист і збереження; убив звіра, якого хлопці щойно врятували, знаючи, що він із заповідника і скористатися здобиччю він безкарно не зможе. Дорослий, але нечесний і несправедливий, безжальний.
Характеристика лося: красень тайги, полюбляв галяву, обізнаний, стурбований, обережний , чутливий, наполегливий, цілеспрямований, вдячний людям, що його годують; розумів довкілля; вміло бореться з небезпекою.
Пояснення:
Приветствую Вас, уважаемый господин.
Ваша история, так ярко изображена писателем Джеком Лондоном в рассказе “Любовь к жизни” , что очень смутила и взволновала меня. Сначала рассказа показалось мне обычной приключенческой историей. Но первые страницы этой удивительной, на мой взгляд, истории возбудили во мне кучу эмоций и вызвали одновременно много вопросов.
Я понимаю, что вам, наверное, трудно вспоминать те события. Но, если вы все же решите ответить на мое письмо, хотелось бы знать, как восприняли вы измену друга, описанную в начале
прости если не подходит :(