М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Islami1
Islami1
10.02.2021 17:50 •  Литература

Отношение к маше верейского пример из текста

👇
Ответ:
Kramar1
Kramar1
10.02.2021
Хотел удивить Машу и жениться на ней,равнодушное отношение
4,6(95 оценок)
Ответ:
shodruz28071998
shodruz28071998
10.02.2021
Роман «Дубровский» - шедевр отечественной прозы. Написал его наш гений всех времен – Пушкин Александр Сергеевич. События происходят в первой половине 19 века, роман повествует о жизни двух поссорившихся помещиков, Троекурова и Дубровского, чьи дети страстно полюбили друг друга, но так и не смогли быть вместе. Из-за жадности Троекурова, выдавшего дочь за старого богача Верейского, были разрушены судьбы трех человек. Каким было отношение Верейского к Маше? И что связывало ее с Дубровским-младшим? Мария и Владимир полюбили друг друга вопреки всем обстоятельствам. Она воспылала к нему страстью после проявленной им смелости в сцене с медведем, но тогда девушка еще не знала, что это был сам Владимир, а не учитель-француз, коим он представился изначально. А сам младший Дубровский влюбился в нее буквально с первого взгляда, передумав мстить Троекурову за своего отца. Молодой красавец, который раньше вел разгульный образ жизни и играл в карты, теперь влюбился, забыв о своем Отношение Верейского к Маше было иным: он довольствовался тем, что молодая супруга является его «украшением», невзирая на ее слезы и не заключать брак. Князь очень самовлюбленный, не желает менять образ жизни ради молодой красавицы (ситуация, когда он отказался идти с ней прогуляться, ссылаясь на плохое самочувствие и грязь). Вероятно, и своих вредных привычек он не оставит, поскольку уже немолод и привык жить по-своему.
4,5(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elenafedorova
elenafedorova
10.02.2021
Кожен народ має свої книги, що беруть витоки з далекого та стародавнього фольклору. Національні літератури відображають специфіку життя – образ думки людей різних країн, їх культуру, побут і традиції. Мистецтво слова кожного народу оригінальне і своєрідне. Але є проблеми, які хвилюють всіх людей у всі часи, незалежно від їх національності, умов життя, соціального стану. Кожне покоління знову і знову ставить перед собою глибокі філософські питання: що є життя і смерть, що є любов, як влаштований світ і людина, в чому сенс життя, які цінності стоять вище всього, що є Бог... Ці питання відображаються, в тому числі і в літературі, і носять назву «вічних мотивів». Одним із загальновизнаних геніїв світової літератури, що розкрили глибини людської душі, є англієць У. Шекспір​​, який жив у 16 столітті. Його п'єси – глибоко філософські твори, що зачіпають важливі питання буття. Так, трагедія Шекспіра «Гамлет» малює вічний конфлікт, протиборство людини і навколишнього світу. Герою трагедії, молодому принцу Гамлету, відкривається страшне: він дізнається, що його батька в боротьбі за престол отруїв рідний брат. У цьому злочині брала участь і мати Гамлета – королева Гертруда. Юний герой знаходиться в жаху і повній розгубленості. Він розчаровується у всьому світі і всіх людях – чого можна очікувати від них , якщо найближчі виявилися підступними і цинічними зрадниками? Таким чином, Гамлет виявляється один на один з несправедливим світом, а, вірніше, зі своїми ілюзіями щодо цього світу. Він починає сумніватися в цінності і доцільності життя взагалі – якщо зло таке сильне і непереборне, чи є сенс жити? Але поступово Гамлет розуміє і приймає свою місію – «вправити» суглоби «часу», що вивихнулися. Він вступає в боротьбу зі Злом, бажаючи відновити справедливість, «хід часу» і співвідношення Світла і Темряви. У результаті цього протиборства герой вирішує для себе багато питань, основним з яких є питання про сутність смерті. У підсумку він приходить до усвідомлення, що смерть перетворює людину в ніщо, а життя – це вічне протиріччя між реальністю та ідеалами. Таким чином, вічні мотиви у світовій літературі допомагають висвітлювати важливі сторони людського буття, вони пов'язані з глибокими філософськими проблемами. Людині завжди важливо було зрозуміти, хто вона, де знаходиться і куди йде. Світова класика відповідає на ці питання, допомагає читачеві знайти своє місце в житті, зрозуміти і засвоїти неминущі цінності, розставити свої пріоритети.
4,5(71 оценок)
Ответ:
Fadasa
Fadasa
10.02.2021

Твір на тему “Образ Гамлета” за твором Шекспіра “Гамлет”

Гамлета кожен сприймає по-своєму. Хтось вважає його борцем, хтось – слабохарактерною, але все ж цього персонажа знають і люблять дуже багато.

Гамлет є героєм однойменної п’єси У. Шекспіра. Данський принц колись був щасливим юнаків, з люблячою сім’єю, коханою дівчиною і справжніми вірними друзями. Одного разу у героя помирає батько, і з цього моменту його життя перевертається з ніг на голову. Мати виходить заміж за брата свого покійного чоловіка. Клавдій стає новим королем. Уві сні Гамлету є привид померлого батька, який розповідає, що винен у всьому Клавдій, і просить помститися. Колишній світ Гамлета починає валитися.

Раніше Гамлет вважав людину вінцем творіння, центром Всесвіту, який може абсолютно все. А тепер він розуміє, що абсолютно безпорадний. І задає питання: “Бути чи не бути?” Ця фраза відома всьому світу, вона на вустах навіть тих, хто не знайомий з твором. Що ж краще, визнати і прийняти недосконалість світу цього? Або боротися за справедливість всупереч усьому? На його думку, чесні люди на нашій землі велика рідкість, їх одиниці на десятки тисяч. А “Данія – тюрма… з безліччю темниць”.

Можливо, Гамлет і далі жив би зі своїми переконаннями, але події, що відбулися змусили цю людину подивитися по-новому на все навколо. Герой перебуває в повному розпачі, на межі. В результаті його свідомість немов роздвоюється, і чим далі, тим більше.

В остаточному підсумку герой так і не знайшов для себе правильної відповіді. Нікуди не пішли сумніви, що терзали його. Гамлет немов випромінює страждання і песимізм, але з величезною силою. Можливо в цьому причина такої великої прихильності читача до цього героя. Цей твір вчить нас тому, що не можна бути закоханим в ідеал людини, не можна вірити в його могутність. Як не сумно, але цей світ далекий від досконалості. Не варто цього забувати. Краще сподіватися на краще, але бути готовим до найгіршого. Тоді жодна ситуація не зможе так зруйнувати світ людини, як це сталося з Гамлетом.

4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ