напевно кожен із нас завдавав собі таке просте на перший погляд питання “яка моя роль на землі”. дехто мав раду дати відповідь на це питання, а дехто по-сьогоднішній день у роздумах. тому-що відповідь на це питання може нам дати лише наш творець, який дасть нам справжній напрям у житті. можливо хтось буде державним діячем, хтось письменником, а хтось простим мрійником. саме таку саму відповідь на питання намагається знайти головний герой твору “фауст” в честь якого і був названий твір.
скільки всього порушує гете у своєму великому, загадковому творі “фауст”. для когось цей твір буде черговим пройденим етапом в житті, а для когось цей твір створити цей етап. адже чимало тем які викриває цей твір, нам знайти відповідь на безліч різних питань. але чи ми можемо знайти відповідь на питання про наше покликання на цій землі? .
для тих людей які просто мимобіжно перечитають цей твір, викриття проблем буде непомітним, тому-що лише під час детального розгляду сюжету і персонажів ми можемо знайти ту краплю істини яка була закладена автором у творі. що є людина на землі? людина на землі – це насамперед те чим ми займаємось, адже кожна професія кожна думка важлива, один голос може вирішити все, так само і якась на перший погляд божевільна думка може світ у захват.
отже проаналізувавши цей твір ми можемо сказати те, що гете справді викрив те що кожен із нас унікальний, і кожен може внести свій внесок у розвиток суспільства, розвиток світу.
В произведении говорится о том , как на пути к очередной битве князь Олег замечает старца-волхва. Великий воевода останавливается, чтобы спросить у мудрого человека о том, что ждёт его в будущем. Старый кудесник пророчит Олегу много побед, славу и смерть от верного в боях коня.
Князь любил своего коня, но отказался от него. Велел конюхом хорошо заботится о животном до смерти. Победы и почести сбываются, а потом князь узнаёт, что конь умер. Он отправляется на поле, где лежат останки четвероногого друга. Он сетует, что кудесник его обманул, но наступает на конский череп. От туда выползает гадюка и жалит князя. Олег умирает.
Тема : О предсказании князю Олегу о его смерти от своего верного друга - коня .
3-ее задание.Реставрация произведения. Олег встретил старца , который рассказывает ему о том , как у него будет много побед , поражений , в общем , про его насыщенную жизнь , но старец упомянул , что к сожалению , вскоре умрет его верный друг конь .
Князь любил коня , но побоялся учести , отказавшись от него . Когда конь умер , он велел послать за его черепом слугу , чтобы была память о коне . В результате слуга погиб от гадюки , сидевшей в черепе .
Объяснение:
прежде всего реставрация — комплекс мероприятий, направленный на предотвращение последующих разрушений и достижение оптимальных условий.