М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kutinaI
kutinaI
27.05.2022 10:34 •  Литература

Найдите в словаре значение слова и запишите бобыль

👇
Ответ:
tamilatumasheva
tamilatumasheva
27.05.2022
Одинокий человек. (до этого, в 15-18 веке - одинокий крестьянин, не имеющий земли). Пример - "ходит бобылем" - то есть не женат, одинок.  
4,7(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Янаvi
Янаvi
27.05.2022
Проблема человеческого счастья, по мнению А. П. Чехова, является одной из основополагающих проблем, с давних времен стоящих перед человеческим обществом. Автор считает, что для достижения всеобщего счастья необходимо в первую очередь изменить само общество, в котором честные, порядочные люди, живущие по законам собственной совести, никогда не смогут стать счастливыми. Однако в своих произведениях писатель не указывает ни одного из возможных такого изменения — он лишь с уверенностью утверждает, что «дальше так жить нельзя».   Люди в рассказах Чехова обычно не занимаются активными поисками счастья, поскольку не в состоянии даже на мгновение отрешиться от поглотившей их обыденности. Вспомним проникнутый печалью и трагизмом рассказ «О любви» — его персонажи никак не могут выбрать подходящий момент, чтобы рассказать друг другу о своих нежных чувствах. Автор подчеркивает, что они знакомы друг с другом уже немало лет, уже успели привыкнуть к своим эмоциям, так и не став близкими людьми. Возможность признания появляется только в критической ситуации — перед разлукой, и призрачное счастье, которое много лет назад могло стать реальным, исчезает, так и не воплотившись в реальности.
4,6(16 оценок)
Ответ:
superbomber
superbomber
27.05.2022

На самому початку твору сказано що Холмс не береться за звичайні справи, а готов розслідувати майже фантастичні злочини: «серед усіх справ Холмса немає жодного банального, працюючи з любові до свого мистецтва, а не заради грошей, Холмс ніколи не брався за розслідування звичайних, буденних справ, його завжди приваблювали тільки такі справи, в яких є що-небудь надзвичайне, а часом навіть фантастичне.».

Трохи далі ми помічаємо відповідь на друге запитання, коли Холмс ставить свою відвідувачку у глухий кут розповідаючи їй все в точності так як було(за до дедуктивного методу який заключається в поміченні кожної маленької деталі), «— Я певен, що ближчим часом ми все владнаємо. Я бачу, ви приїхали поїздом сьогодні вранці. — Хіба ви мене знаєте? — Ні. Але за вашою лівою рукавичкою я помітив квиток на зворотну дорогу.». І тут же ми бачимо як Шерлок за незначною подробицею повністю, і в точності відновив повну картину минулих подій.  

Прикладом неабиякої сили та сміливості є той момент коли отчим відвідувачки грізно увірвався в кімнату й став погрожувати, а Холмс тим часом міг спокійнісінько теревенити про крокуси й погоду, а після того як минулий лікар зігнув кочергу й розлючено покинув кімнату, Шерлок одним легким зусиллям руки розігнув деформований предмет «— Тримайтесь від мене подалі! — гаркнув він і, жбурнувши зігнуту кочергу в камін, вийшов з кімнати. — Надзвичайно приємний добродій! — мовив, сміючись, Холмс .— Я не такий велетень, але якби він не зачинив за собою двері, я показав би йому, що в руках у мене не менше сили, ніж у нього. Говорячи це, він підняв кочергу й одним зусиллям вирівняв її.»

Те що Холмс був прихильником принципу справедливості свідчать такі рядки: «Воістину, насильство обертається проти насильника, а той, хто копає комусь яму, сам у неї й попадає.»

Те що наш герой мав непересічне логічне мислення ми і так дуже добре знаємо але зайвий раз не бракувало розказати: приведу один уривок з тексту «Як я вже вам сказав, мою увагу зразу ж привернув душник та шнур від дзвінка, що спускався аж до ліжка. Коли ж з'ясувалося, що дзвінок фальшивий, що ліжко прикріплено до підлоги, то в мене з'явилась підозра, що шнур — це просто місток, по якому щось могло б перебратися від душника до ліжка» — і це лише маленька ланка довгої та логічної лінії міркування.

Объяснение:

4,7(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ