М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ник4934
ник4934
13.12.2021 21:25 •  Литература

Алые паруса рассказ от лица героя ( лонгрена)

👇
Ответ:
DestroyMe
DestroyMe
13.12.2021
Я объясню как это делать :)
Читаете сказку,если пересказ,то запоминайте.Затем расскажите этот рассказ,будто это вы писали.Тоесть(Я был где то там...Я делал вот это)И ТД.Все точно так же как в рассказе,только от вашего лица.Представтье что герой сказки это-Вы.
4,8(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lala090
Lala090
13.12.2021
В сказке-были Михаила Пришвина раскрывается тема труда. Героям после смерти родителей досталось забота о всех живых существах. Но даже в тяжелые годы Великой Отечественной войны они справились с этим богатством.
Митраша и Настя были умными детишками. Бывало, они ссорились. Их носики можно было увидеть на лугах и полях. Настя, как и её мать, вставала раньше брата. С хворостиной в руке выгоняла она своё любимое стадо и катилась обратно в избу. Не ложась спать, Настя растапливала печь и чистила картошку. Митраша у отца научился делать деревянную посуду: бочонки, шайки, лохани. Он не продавал посуду, а если кому то надо бочонки или шайки, то просто отдавал. Детишки очень любили собирать клюкву. Соседи Митраше и Насте. Они были очень трудолюбивыми.

Ошибок у тебя очень много, смысла в некоторых предложениях вообще нет. Лучше к родственникам обратись.
4,4(88 оценок)
Ответ:
260г
260г
13.12.2021

хіба у всесвіті найкращий твір – не ми? в очах у розуму зіниця й зір – не ми? це коло всесвіту скидається на перстень,а камінь, що горить ясніш од зір, – це миомар хайям

поет – це божий посланець, який наповнює моральним сенсом усе навкруги, освітлює своїм сяйвом серця і, “ як янгол позначає двері тих, хто буде врятований, легким дотиком торкається душі людини, їй усвідомити вічність ”. пройшовши у своїй творчості шлях до прижиттєвого визнання, вільям шекспір здобув собі репутацію і славу найвідомішого у світі драматурга.уперше знаменита трагедія одного з найяскравіших представників епохи відродження – великого гуманіста вільяма шекспіра – була поставлена на сцені королівського театру 1595 року. це було 416 років тому. навіть не віриться, що пройшли століття, а “ сумна повість ” понині змушує тріпотіти серця, продовжує хвилювати чистотою почуттів і красою душевних порухів. у чому секрет вільяма шекспіра? як йому вдалося створити трагедію, над якою не власний ні час, ні людина, ні сучасний гіперактивний ритм життя – ніхто.у чому секрет? що знав відомий ієць епохи відродження? чи існує код вільяма шекспіра? думаю, що секрет – у любові, вічній і непроминущій цінності людського життя. і драматург прекрасно це знав і твердо вірив у живучість своїх образів, якби цього не було, його літературні герої не мали б такого довгого життя.а код вільяма шекспіра, таємний знак його безсмертних героїв – відкриття світу та людини, прагнення до пізнання всього, що пов’язане з людиною, пошуки шляхів до щастя та гармонії, віра в життя.перегортаю сторінки улюбленого твору вільяма шекспіра – трагедії великого людського почуття, що зіткнулося з нелюдським світом. на думку приходять слова нашої сучасниці, відомої української поетеси 

4,8(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ