Моральні норми і щирі почуття, зображені в родино-побутових піснях українців :
Родинно-побутові пісні — це ліричні твори музичного та поетичного характеру. У цих творах відображаються моральні норми та щирі почуття українців. У родинно-побутових піснях яких відбиті почуття, ідеї, думки людини, пов'язані з її приватним життям, подіями в родині та стосунками всередині сім'ї.
Серед родинно-побутових пісень можна виокремити твори про кохання, родинне життя, колискові пісні. Проте про що б не співалось у піснях, всі вони зворушують душу, торкаються найпотаємніших куточків серця. Вони звеличують вірність у стосунках, відданість, підносять силу родини, велику роль надають матері у вихованні дитини. У таких творах відбивається колективна думка про народну мораль, етику, естетику.
Объяснение:
Я не знаю,правильно или нет.
1. Автор хотел донести до нас то, что собаки похожи на людей. Они также как и мы могут радоваться жизни и накоплять в себе злобу.
Ребята в Кусаку бросали камнями и палками, а взрослые весело улюлюкали и страшно, пронзительно свистали. Хотя она просто хотела подружиться. С Илюшей было то же самое. Он просил всего одну копеечку, но вместо того чтоб дать ему они издевались над Илюшей. В его сердце накапливалась обида и злоба к людям. Таким образом автор сравнивает собаку и человека. Насколько они похожи друг на друга. Но этого никто не заметил.
2. Рассказ учит состраданию к слабым и беззащитным существам. Что нужно заботиться о них. Хотя бы не обижать. И если кто-то доверился вам то, не теряйте его доверие. Относитесь к ним так, как хотите, чтобы они относились к вам.