М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ritosha002
ritosha002
24.09.2022 05:56 •  Литература

Сочинение рассуждение как я понимаю выражение делать чудеса своими руками

👇
Ответ:
Aliiev19
Aliiev19
24.09.2022
Не нужно ждать чудес ведь можно делать чудеса самому! Делать чудеса своими руками значит что надо всем уступать и если тебя попросят не отказывайся даже пословица есть "Как оукница так и откликница"
4,5(17 оценок)
Ответ:
danisov2003
danisov2003
24.09.2022
Я всегда думал(а) что означает делать чудеса своими руками и до поры до времени плняла, что каждый может тварить чудо. Я могу заниматся рисованием- значит я тварю чудеса краской, а если я писательнмца, то с пера и листка...( А дальше надеюсь не надо? Или продолжать?)
4,4(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nermakov
nermakov
24.09.2022

Все же Руслану удается отрубить бороду. 

Он везет к князю спящую Людмилу и пленного Черномора. На привале, когда Руслан засыпает, Наина Фарлафу убить Руслана. Фарлаф привозит Людмилу в Киев и врет, что отнял ее у лешего из Муромского леса. Князь рад, но разбудить Людмилу не удается. Свадьба Людмилы и Фарлафа поэтому откладывается. 

Тем временем Финн оживляет Руслана. Тот едет в Киев и приезжает в тот момент, когда город осадили печенеги. Руслан разгоняет врагов. Приходит во дворец и целует Людмилу. 

После чего Людмила окончательно становится женой Руслана.

4,4(32 оценок)
Ответ:
Сергей00431
Сергей00431
24.09.2022
Кожна людина в світі прагне до того, аби до неї ставилися справедливо. Ми хочемо, щоб наші здібності цінували, щоб наші дії та старання було винагороджено. І також ми усвідомлюємо, що за погані вчинки нас хвалити не будуть. Десь глибоко у свідомості кожної людини лежить розуміння того, що за добро варто платити добром, а зло має бути покараним. Отак в загальних рисах ми розуміємо поняття справедливість. Якби все так і було в житті, то людині було б легко вибирати правильний шлях до своєї мети.

Проте в дійсності ми часто стикаємося з тим, що життя несправедливе. Усі ми різні – за зовнішністю, характером, вдачею. Комусь пощастило,і він від природи гарний та здоровий, а хтось інший ні. І звичайно, йому це видається несправедливим. Хтось важко працює та все одно живе бідно, а хтось здобуває багатство нечесним . Часто ми не отримуємо вдячності за добрі вчинки – хіба це справедливо?

Протягом багатьох віків у суспільстві зберігається соціальна несправедливість, часто люди зазнають утисків та переслідувань за свої погляди. Історія нашого народу – яскравий тому приклад. Зараз здається, що «справедливість» легко купити за гроші. Усе це створює сумну картину та підводить нас до невтішного висновку про те, що справедливості в світі немає.

Та все ж на мою думку, наш світ – не світ хаосу, і справедливість існує. Вона не така проста, щоб вкласти її у певну формулу. Як на мене, то справедливість найближче до «золотого правила» – ставитися до інших так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе. Не треба робити тих речей, які по відношенню до себе ми вважаємо неприйнятними. Бо ми не можемо відповідати за дії всіх інших людей в світі та чекати від них безумовно справедливого ставлення до себе, проте ми можемо самі – кожен з нас – ставитися зі справедливістю до інших. Бути уважними до близьких, не чинити кривди, не будувати свого щастя на нещасті інших, відкривати свої таланти всупереч усім негараздам та йти до своєї мети, не шкодячи іншим. Тільки таким , а не війнами та кровопролиттям, можна побудувати справедливий світ.
4,8(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ