М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
19nadoeloikat1niki
19nadoeloikat1niki
25.12.2021 08:20 •  Литература

Розкажіть про захара беркута.обгрунтуйте його вчинки.15

👇
Ответ:
tulenchik26
tulenchik26
25.12.2021

захар беркут є одним з головних персонажів. навіть повість названа його іменем.

  цей шанований громадою чоловік мав поважний вік. було йому дев'яносто років. на своєму довгому життєвому шляху зробив безліч добрих справ, виростив вісім синів.  

  «високий зростом, поважний поставою, строгий лицем, багатий досвідом життя й знанням людей та обставин» - так про нього дуже точно говорить автор. бо не дивлячись на старість, захар став надійною опорою для односельців. був розумним, справедливим, благородним. радо ділився своїм досвідом і знаннями, «навчав кожного, показував і заохочував». тому односельці рахувалися з його думкою і поважали його, часто зверталися за порадою. старий беркут знався на ліках, не одному допоміг у біді.

  захар беркут не тільки шанував та дотримувався народних традицій, спонукав інших не забувати своє коріння.   тому в годину небезпеки нарівні зі всіма боронить свій край від ворогів.

  автор симпатизує своєму герою. приділяє багато уваги опису зовнішнього вигляду, рис характеру. описує дуже детально, як нікого іншого. зі захопленням розповідає читачеві про його добрі вчинки. навіть умираючи, захар беркут не забув про громаду, а залишив мудрі настанови для своїх односельців, бо вірив, що «життя лиш доти має вартість, доки чоловік може іншим».

4,8(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Юля5451
Юля5451
25.12.2021

ответ:Образ Кирило Тур “Чорна рада” Портрет і зовнішність Кирила Тура — «здоровенний козарлюга»; — очі «так і грають», «враг його знає — глянеш раз: здається, супиться, глянеш удруге: моргне довгим усом так, наче зараз і підніме тебе на сміх»; — кремезна постать з розкішними вусами; — широка, буйна натура прагне незвичайних пригод, одчайдушних вчинків. Риси характеру і вдачі Кирила Тура — відвага і волелюбність; — сильний, енергійний, незламний; — ярий захисник запорозької честі; — поважне ставлення до гетьмана; — високе благородство і щирість; — мужність під час кари киями; — здатний до самопожертви; — запорозька рівність і безкорисливість; — добрий товариш і побратим; — химерний запорожець; — зневага до буденного життя; — меткий розум; — глибока релігійність.

Объяснение:

4,7(53 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Пояснення:

В рассказе Ю.Буйды «Химич» два главных персонажа, на первый взгляд совершенно противоположных друг другу. Азалия Харитоновна Керасиди - юная красавица, открытая, энергичная, очаровавшая не только учеников, но и коллег-учителей своими «изогнутыми, как ятаганы, тёмными бровями и тёмно-зелёными блестящими глазами». Сергей Сергеич Химич - «увалень и недотёпа», который «едва-едва вытянул первый год в качестве штатного преподавателя химии» и в конце концов был сослан директором школы «в лабораторию». Он замкнут и необщителен. Не случайно общественное мнение наделило его прозвищем Человек в футляре. В тон общественному мнению не прочь поиронизировать над Химичем и Азалия Харитоновна, заметившая между колбами и пробирками томик Чехова:

- Человек в футляре читает «Человека в футляре?»

4,5(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ