М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aleksandrbersh0
aleksandrbersh0
13.03.2022 21:16 •  Литература

Характеристика илюши из бежин луг 1)портрет 2)его роль среди товарищей 3) которую он рассказывает 4)поведение 5)характер 6)отношение автора к мальчику 7)мое отношение к герою

👇
Ответ:
alinkalapko049
alinkalapko049
13.03.2022

1)Лицо Илюши было довольно незначительно: горбоносое , вытянутое ,подслеповатое , оно вырожало какую-то тупую , болезненную заботливость ; сжатые губы его не шевелились , сдвинутые брови не расходились - они словно все щурились от огня . Его желтые почти белые волосы торчали острыми косицами из-под низенькой войлочной шапочки

4,8(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
RaidFrame
RaidFrame
13.03.2022

Человеческий разум,можно сказать что безграничный.Смотря на сколько ты пытаешься развиваться и развивать свои навыки и возможности.

Стоит учесть что для своего развития стоит читать книги,общаться с образованими , добившихся успеха людьми,делать выводы с той или иной ситуации, разгадывать задачи на логику,сообразительность. Чтоб умно поступать,нужно подумать и только потом делать. Лидеры- это люди которые могут поддержать человека,они находят выход из ситуации,у них должно быть умение находить общий язык с людьми.

Каждый человек развивается так как хочет,но чтоб добиваться успеха нужно избегать лени,страха,сонливости.

Нужно находить выход из ситуации,и развиваться.

4,6(60 оценок)
Ответ:
mgam56
mgam56
13.03.2022

Відповідь:

Пояснення:

ЛІТЕРАТУРА КЛАСИЦИЗМУ

Любіть же розум ви! Нехай він тільки сам Принадність і красу утворює пісням...

Ніколи Буало

Класицизм (від латин, classicus взірцевий, еталонний) цс папрям у європейському мистецтві й літературі XVII ст. (у деяких країнах і у XVIII ст.), зорієнтований на античні зразки, котрі проголошувались ідеальними (взірцевими), а тому гідними наслідування. Класицизм вирізнявся суворою регламентацією, вимогою твердого дотриманням чітких, раз і назавжди встановлених норм і правил, викладених у різноманітних поетиках (наприклад, у «Мистецтві поетичному:-» Н. ІЗуало). Цей напрям виявився як у літературі, так і в інших видах мистецтва (живописі, архітектурі, музичному, парковому та іи.).

Найвидатніпіі представники літератури класицизму: II. Корнель, Ж. Расіи, Мольєр, Н. Буало, Ж. Лафонтен, Ф. Маллерб, згодом Вольтер (Франція), У. Фосколо (Італія), А. Поуп (Англія), М. Опіц, Й. К. Готінсд (Німеччина) та іи.

Хоча бароко і класицизм народилися в XVII ст., між ними існували докорінні відмінності. Якщо митці бароко «подібіпім відтворювали подібне» хаотичність, ілюзорність і швидкоплинність життя вони втілювали у так само «хаотичних, ілюзорпих і швидкоплинних» образах і художніх засобах, то класицисти якраз навпаки: хаотичності, ілюзорності і швидкоплинності навколишнього світу’ протиставляли демонстративну упорядкованість, нормативність і «незмінність» законів мистецтва.

КЛАСИЦИЗМ І БАРОКО

Класицисти різко критикували барокове мистецтво. «Слово й поняття «бароко» народилося як вираз осуду, як визначення відхилень від норми, від канонізованих уявлень і форм. Ця точка зору на бароко була підхоплена класицистами й просвітителями, які, претендуючи на роль єдиних спад коємців Ренесансу, прагнули повністю усунути свого противника, який, слід сказати, мав не менші права на згадану спадщину» (Д. Наливайко). Класицисти взагалі вирізнялися неабиякою естетичною агресивністю, особливо в цитаделі класицизму - абсолютистській Франції. Так, Вольтер лише за

те, що твори Шекспіра не відповідали правилам класицизму, назвав геніального англійця... «п'яним дикуном». А Жан-Жак Руссо в знаменитій «Енциклопедії» буквально «знищив» музику бароко: «Бароко в музиці означає музику, гармонія якої заплутана, переповнена прикрасами і дисонансами, з нечіткими інтонаціями і штучним ритмом». І це сказано про божественну музику Йоганна Себастьяна Баха, Генделя і Антоніо Вівальді! І лише пізніші епохи визнали, що бароко - це не «фальшивий самоцвіт» (Н. Буало), а коштовна перлина в скарбниці всесвітньої культури.

4,7(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ