М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vadim55554
Vadim55554
01.04.2022 11:55 •  Литература

100 ! сделайте анализ стихотворения по приемам фета. если увидите хоть что-то, , напишите. сдавать завтра, , ! вот он: далекий друг, пойми мои рыданья, ты мне прости болезненный мой крик. с тобой цветут в душе воспоминанья, и дорожить тобой я не отвык. кто скажет нам, что жить мы не умели, бездушные и праздные умы, что в нас добро и нежность не горели и красоте не жертвовали мы? где ж это всё? еще душа пылает, по-прежнему готова мир объять. напрасный жар! никто не отвечает, воскреснут звуки - и замрут опять. лишь ты одна! высокое волненье издалека мне голос твой принес. в ланитах кровь, и в сердце вдохновенье.- прочь этот сон,- в нем слишком много слез! не жизни жаль с томительным дыханьем, что жизнь и смерть? а жаль того огня, что просиял над целым мирозданьем, и в ночь идет, и плачет, уходя.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Руфина157
Руфина157
01.04.2022

"мій улюблений твір античного автора"

Объяснение:

Література служить корисним джерелом знань для кожної людини. Щоб бути освіченою, грамотною і розумною людиною, потрібно читати якомога більше. Однак слід підходити до власної освіти і читання з розумом. Для цього слід виділяти деякі літературні етапи і періоди, що дозволить краще пізнати літературу в цілому і зрозуміти, яка з неї тобі найбільше подобається і підходить. Я досить ретельно ознайомився з особливостями античної літератури, а тому можу сказати, що цілком уявляю її для себе. Крім того, у мене є багато чого, що я хотів би про неї сказати.

Світ античної літератури дуже цікавий і захоплюючий. Він займає особливе місце і суттєво вирізняється на фоні літератури інших періодів, у того є ряд причин. По-перше, антична література є в деякому сенсі основою для сучасного устрою світу. Наприклад, прагнення до щастя. Саме це є основною ідеєю всіх творів античної літератури. У ній визнається, що головною метою для будь-якої людини є досягнення щастя у власному житті. Досягти його можна лише в тому випадку, якщо людина веде себе активно, діяльно, при цьому дуже любить життя і жити. Примітно, що думка про необхідність досягнення щастя є панівною і в даний час в нашому сучасному суспільстві. Інший важливий аспект, від розгляду якого нікуди не дітися, криється в важливій ролі краси в житті кожної людини. В античній літературі і в античності в цілому це прекрасно розуміли. Наприклад, в рамках цієї літератури надзвичайно красивими визнавалися людські тіла, природа всього навколишнього світу, краса архітектури та інших творінь людини і її розуму. При цьому більшість античних письменників вважали, що людина поряд з умінням любити життя має зберігати власні високі моральні якості.

Варто відзначити, що особисто я багато в чому поділяю всі вищезазначені характерні особливості античної літератури. Як мінімум я ставлюся до них з розумінням. Бути щасливим дійсно важливо. І нехай насолодитися життям повністю дано далеко не кожному, тим не менш, людина повинна прагнути до щастя, це єдиний вірний шлях. Крім того, я з великою повагою і трепетом ставлюся до всіх існуючих в світі проявів краси. Переконаний, що саме краса дає людині сили, наснагу, бажання жити, любити і бути коханим. Саме у зв’язку з усім вищесказаним я і вважаю, що можу ставитися до світу античної літератури як до абсолютно природнього для себе середовищі.

4,6(37 оценок)
Ответ:
мот43
мот43
01.04.2022

1. Зимняя, ясная ночь наступила. Глянули звезды. Месяц величаво поднялся на небо посветить добрым людям и всему миру, чтобы всем было весело колядовать и славить Христа.  Морозило сильнее, чем с утра; но зато так было тихо, что скрып мороза под сапогом слышался за полверсты. Еще ни одна толпа парубков не показывалась под окнами хат; месяц один только заглядывал в них украдкою...

2. так было тихо, что скрып мороза под сапогом слышался за полверсты - гипербола

Глянули звезды. Месяц величаво поднялся на небо;  месяц один только заглядывал в них украдкою - олицетворения

Морозило сильнее, чем с утра - сравнение

ясная ночь; величаво поднялся - эпитеты

3. Пейзаж предстает вполне реалистичным.

4,4(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ