М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Марине1960
Марине1960
06.12.2020 20:35 •  Литература

Сделайте анализ стихотворения "зимнее утро" александра сергеевича пушкина заранее 6 класс

👇
Ответ:
PARANO1A
PARANO1A
06.12.2020
Я тебя непонял что надо сделать? опиши
4,4(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Yutik
Yutik
06.12.2020

ответ:

собрались как-то дед с бабкой в лес, по грибы. приготовили лукошки, ножички, бутерброды. вот идут они по лесу, собирают грибы. да так далеко зашли, что потерялись. сели они на пенек и начали думать, что им делать. а солнце уже начало садиться к вечеру. уже и бутербродов не осталось, и в животе начало бурчать. так и думали они, что придется в лесу заночевать. вдруг слышат дед с бабкой, как кричит маленькая птичка, которая выпала из гнезда. бабка взяла птенчика, дед ее подсадил, чтобы она положила птенца обратно в гнездо. и снова сели на пенек. как непонятно откуда взялась птица, большая, с яркими перьями, которые светились в темноте. и начала летать возле них. дед пытался прогнать ее, а она все кружилась возле них. птица то подлетала к ним, то удалялась. решили дед с бабкой   идти за птицей. так и вывела их птица к ихнему дому. а как пришли домой, то диву дались. столько грибов у них было, что они не знали, что с ними делать. и поняли дед с бабкой, что им вернулось добро за спасенного птенчика. 

4,6(65 оценок)
Ответ:
dariadaria6
dariadaria6
06.12.2020

Відповідь:Селянин Чіпка Варениченко міцно цементує доволі складний сюжет роману "Хіба ревуть воли, як ясла повні?".

Його образ подається в еволюції. Автор розповідає нам не тільки його біографію, але й його родовід. Ми бачимо, що історія народження Чіпки незвичайна. Це дитина гріха. Його батько був байстрюком сина шляхетного генерала Володимира Семеновича й кріпачки Уляни, одружився з його матір'ю, уже маючи сім'ю в інших краях. З самого дня народження Бог наклав на Чіпку гріховну печатку. Чи може вирости з цієї дитини щось путнє? Мабуть, могло.

Від природи Чіпка був добрим і діяльним, розумним і енергійним, з розвиненим почуттям людської гідності. Він невтомний шукач правди, чуткий до чужого горя, готовий виступити проти будь-якої соціальної кривди навіть тоді, коли це його безпосередньо не зачіпає. У моменти особливих душевних потрясінь, викликаних повсюдним пануванням кривди, Чіпка приходить до таких в основі своїй революційних думок: "Сказано: великий світ, та нема де дітися!.. Коли б можна, — увесь цей світ виполонив, а виростив новий... Тоді б, може, й правда настала!" Ці слова свідчать про загрозливу зміну в характері Чіпки.

Чіпку образили, відібрали найдорожче — землю, і перед ним захитався світ. Він сповнений ненависті до кривдників, але ця ненависть стихійна, не освітлена політичною свідомістю і приречена на поразку. Вона засліплює героя, руйнує його власне "Я".

У його серці більше немає ні любові, ні поваги, ні співчуття до матері. Десь канули у небуття кохання і ніжність до дружини Галі. Його більше не хвилюють страждання цієї жінки із ніжною і тонкою душею. Його не торкнулося навіть її самогубство.

Він був засліплений, його очі були залиті чужою людською кров'ю. Ненависть призвела його до того, що він почав грабувати уже не багатших за себе, а рівних собі, людей, що потом і кров'ю наживали своє добро.

Поступово Чіпка зовсім втрачає людську подобу, він вирізав усю родину Хоменків, і тільки маленька дівчина чудом врятувалася.

Трагічний образ Чіпки дає нам зрозуміти, що ні при яких негативних суспільних обставинах, об'єктивних чи суб'єктивних, людина просто не має морального права забувати про те, що вона перш за все людина, інакше вона перетворюється в хижого звіра.

4,7(42 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ