М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
muhkirill2017
muhkirill2017
13.03.2023 17:09 •  Литература

Почему в былинах ,в описаниях богатырей ,часто используется преувеличение ? ?

👇
Ответ:
SankohTew
SankohTew
13.03.2023
Потому, что богатыри в глазах народа- нечто безумно сильное.  Преувеличение используется для того, что-бы эти богатыри казались ещё более сильными,мужественные и  т.д. Люди преувеличивают потому, что хотят сделать гораздо Круче. вот в таком духе всё.))
4,4(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
23redalice11
23redalice11
13.03.2023

 (російський пис.)мый улюблений письменник - це  Корней Чковский. вын написав багато творыв. наприклад: "телефон", "крокодил", "Тараканище". його твори дуже цікаві, веселі. Інколи повчальні.

(український пись) Мій улюбленний письменник - Наталя Забіла.

Є письменники, що цілком віддали своє життя дитячій літературі — дуже
важкій, іноді малопомітній, літературній роботі. Серед них, ніби айсберг,
височить постать чудової поетеси Наталі Львівни Забіли, чиє життя покладено на
олтар служіння Дитячій Музі.   Народилася письменниця 5 березня 1903 року в місті Петербурзі у дворянській
родині з великими мистецькими традиціями. Старовинний козацько-старшинський рід
Забіл був багатим на яскраві постаті. написала багато творів. Деякі твори записані в збірки. наприклад "олівець-мілювець" дуже цікава книга. Рекомендую прочитати. Наталя Забіла хороша письменниця. Вона мені подобається. Це моя улюбленна письменниця.
4,7(100 оценок)
Ответ:
green121
green121
13.03.2023

Пам’ять серця про грізну війну

 

Слово «Війна» завжди викликає у мене асоціації з кровопролиттям, стражданнями, холодом та голодом. Друга світова війна, в якій брала участь 61 країна, а це приблизно 80 відсотків всього населення Землі,  мала величезний вплив на долю людства.  Воєнні дії відбувалися впродовж 40 місяців на територіях 40 країн. Усього було мобілізовано 110 мільйонів чоловік по всьому світу. За весь період війни людські втрати досягли 50-55 мільйонів чоловік, з них на фронтах загинуло 27 мільйонів людей.

Війна в пам’яті тих, кому довелося її пережити назавжди залишиться тяжким спогадом. Багато книжок написано про цей тяжкий період історії. Моїм головним джерелом інформації про події того часу служать телепередачі, фільми та книжки, а не розповіді моїх близьких, які на власні очі бачили війну.

Мій прадід, наприклад, пройшовши всю війну і отримавши два поранення, ніколи не любив розповідати мені про те, що йому довелося пережити.  

Перед святом Дня Перемоги мій прадід діставав свою фронтову шинель з безліччю медалей. Він завжди мовчки, зі сльозами на очах дивився на свої нагороди. По його обличчю можна було здогадатися, де були його думки. Інколи прадід починав розповідати якусь фронтову історію, але обривав свою розповідь на половині і ніколи вже її не продовжував.    Я часто замислювався, чому він не розповідає мені про свої подвиги, про своїх бойових товаришів, про поранення. Напевно тому, що він прагне назавжди позбутися тих тяжких спогадів. Спогади про війну, це також спогади про загибель фронтових товаришів, про страждання дітей, про голод та холод. Тільки тепер я розумію, що ці спогади були для нього дуже важкими.

Я низько вклоняю голову перед подвигами людей. Світла вам п’ямять та низький уклін!

4,5(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ