М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Подскажите цытати из книги "чайка джонатан лингвистон"

👇
Ответ:
nanakoguttuktnet
nanakoguttuktnet
05.02.2023

1) Разбейте цепи, сковырающие вашк мысль, и вы разобьёте цепи, сковывающие ваше тело...
2) ...всегла можно было научиться летать, Нужно было только захотеть
3)Цена непонимания - подумал он - тебя называют дьяволом или богом.
4) "Совершенство не знает предела"

4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
11nastyaaaaa11
11nastyaaaaa11
05.02.2023
Роман "Євгеній Онєгін" - це роман про любов. Практично на всіх сторінках роману проходить тема любові. Олександр Сергійович Пушкін у своєму романі, дуже добре зобразив три різні любові - це любов Тетяни до Онєгіна, запізніла любов, Онєгіна до Тетяни, а так само любов автора до героїв. Тетяна Ларіна - це старша дочка в сім'ї Ларіним. До її рисам ставилися: мрійливість, задума, мовчазність. Ці риси виділяли її серед інших людей. Жила вона «в глушині забутого сільця». У її житті з'явилася любов тоді, коли їй прийшла пора любити. Тетяна закохалася в Онєгіна і продовжувала любити його все життя. Природність і людяність, властиві Тетяні, при першому зіткненні з життям прийшли в рух, зробили її сміливою і самостійною. Старша Ларіна закохалася в Онєгіна, бо серцем, а не розумом, відразу ж відчула в ньому споріднену душу. Вона написала листа Онєгіну і чекала пояснень, сподіваючись на взаємність. Онєгін ж їй не відповідав, так як він її не любив. Сам же головний герой Євгеній Онєгін представляє дворянина, який все на світі побачив, йому і життя було нецікава. Онєгін, на думку багатьох, оточуючих його людей, - дивак. Коли помирав його дядько, він поїхав в село, для того щоб попрощатися з ним, але Євген спізнився. У цьому селі познайомився «від нічого робити» з Володимиром Ленським. Спочатку дружили разом, але все в них породжувало суперечки. У кінцевому підсумку на дуелі Онєгін убив Ленського, а причиною став необдуманий вчинок. Онєгін просто не любив ще нікого по-справжньому, тому він не розумів Ленського і інших людей. Так ж Онєгін, прочитавши лист Тетяни, не відповів їй, так як почуття його були невзаємні, а якщо б відповів їй, то відкинув би її. Через деякий час Онєгін поїхав до Санкт - Петербург До цього і після Тетяна продовжувала любити його, дуже сумувала. p> Тетяна початку розуміти, який Онєгін насправді тільки тоді, коли вирушила до його маєток. p> Її видали заміж за генерала, піти проти волі батьків вона не могла. Вона дуже змінилася, стала неприступною і величною. Після балу Онєгін думав лише про однієї Тетяні, він закохався в неї, як дитя. Онєгін пише листа Тетяні, у якому він пояснюється їй у коханні. Вона мовчить, не відповідає на його лист, Онєгін відправляє їй ще два листи, але відповіді все немає. Тетяна - заміжня жінка, яка не хоче ганьбити себе і свою сім'ю, тому вона не відповідає йому, хоча все ще любить його. Тетяна зізнається, що любить Онєгіна, але залишиться вірною своєму чоловікові. З цими словами вона пішла. Євген був вражений, але тут з'являється її чоловік ... Цим автор підніс великий урок Онєгіну ... На цьому і розійшлися їх дві сумні долі ...

Автор висловлює свою любов до героїв роману в численних ліричних відступах, переживаннях, думках і почуттях. Автор у романі зазвичай обмежується розповіддю про події. Але іноді він виступає як співрозмовник, навіть діє поряд зі своїми героями. Автор навіть, коли представляє Онєгіна читачеві, називає його В«добрий мій приятельВ», згадує про ті місця, де вони разом гуляли. Автору нудно було описувати Ольгу, тому, що вона така ж, як і всі дівчата. Він витрачає більше часу на опис старшої сестри Ларіної. Тетяна не була такою, як усі ... Автор бачить у Тетяні неповторний «милий ідеал ». Відразу ясно, що Тетяна для автора є ідеалом краси. Це затверджується в інших творах, в публічному висловлюванні В«Пробачте мені, я так люблю Тетяну милу мою! В». Любов в житті автора, швидше за все, пов'язана з образом Тетяни.Я вважаю, що роман Євгеній ОнєгінВ» є одним із шедеврів російської класики, так як він хвилює уми, серця читачів і викликає безліч емоцій.
4,7(49 оценок)
Ответ:
daniexalmera
daniexalmera
05.02.2023


1. Михаил Лермонтов является троюродным братом Петра Аркадьевича Столыпина (Российский Государственный деятель, создатель знаменитой аграрной реформы), правда они никогда не встречались, так как Лермонтов умер в 1841 году, а Столыпин родился в 1862 году, т.е. через 21 год.

2. Михаил Лермонтов был не только замечательным поэтом, но и отличным художником, а также прекрасно разбирался в математике.

3. Бабушка Елизавета Алексеевна очень любила маленького Мишу и его воспитанием занималась сама лично. Являясь представительницей богатого рода, она могла позволить давать Мише все что угодно и оплачивать дорогостоящее обучение. Отцу это было не по карману и он согласился с Елизаветой Алексеевной, что до 16 лет она будет заниматься его воспитанием, но при этом она должна во всем с ним советоваться. Кстати именно бабушка дала внуку имя Михаил.

4. В 1840 году состоялась первая дуэль Лермонтова с Эрнестом де Брантом (сыном французского посла). Француз потребовал дуэли из-за того, что кто-то сказал ему, что якобы в одном из своих четверостиший Михаил оскорбил именно его. Дуэль состоялась, но француз промахнулся, а Лермонтов намеренно выстрелил в другую сторону, после чего они помирились.

5. Михаил был достаточно дерзким молодым человеком, любил подшучивать над другими, иногда даже эти шутки переходили все границы. И он совершенно не стеснялся своего поведения, его это наоборот забавляло. Из-за таких вот шуток он и схлестнулся в дуэли с отставным кавалеристом Мартыновым, на которой он и погиб от пули в грудь.

6. Кстати еще раз о последней дуэли. Все думали, что Мартынов промахнется, так как у него была репутация «косого» стрелка, который очень плохо стрелял (так как стрелял он всего несколько раз). Но в этот раз он попал Михаилу точно в грудь.

7. Всего в недолгой жизни Миши Лермонтова было 3 состоявшиеся дуэли и 4 намеченных, которые удалось все же избежать благодаря окружающим.
4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ