М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rufiyamama
rufiyamama
10.03.2022 19:39 •  Литература

Как звали бабушку лермонтова? (и.ф.о)​

👇
Ответ:
moderator14
moderator14
10.03.2022

Елизавета Алексеевна Арсеньева

4,6(78 оценок)
Ответ:
66Egor99
66Egor99
10.03.2022

арсеньева

Елизавета Алексеевна

4,6(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
raisa55555555
raisa55555555
10.03.2022

Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка

Моріс Метерлінк – видатний драматург світового значення, який став відомим завдяки свої творам. Його одразу сприймали як представника символізму. Був прихильником містичної дійсності і стверджував, що за світом, який ми знаємо, приховується справжній, загадковий світ, який нам не відомий. Одним із найвідоміших творів, який сколихнув світ, був «Синій птах».

«Синій птах» – це філософська п’єса, що втілює у собі символічну концепцію про сенс буття людини. Синій птах вважається символом добра та щастя. У творі герої займалися пошуками саме

цього птаха, а на перешкоді була боротьба сил добра та зла. Сама п’єса складається із шести дій, дванадцяти картин. Основною ідеєю твору є всемогутність людини. Також у творі можна знайти мотиви радості буття, бідності. Так, якщо у першій картині мотив бідності дуже яскраво почувається і перебиває інші настрої, то в останній частині, хоча цей мотив залишається, він поступово заміщується радістю буття.

Метерлінк вважає, що основним сенсом життя людини є пошук істини і ця ідея була дуже гармонічно втілена у творі «Синій птах». Даний твір є казкою. Починаючи з першої частини кожен переміщується у чарівний світ,

який був майстерно створений. Про це свідчить навіть одяг, у який були одягненні персонажі. Це були костюми відомих казкових героїв. Головні герої вирушають у подорож, у пошуках щастя та істини, потрапляють у різні пригоди, до чарівних країн.

Помічниками і заступниками, а іноді і ворогами для них є тварини та речі. Дана п’єса нагадує казку не лише через свою яскравість та неупереджену неповторність, але й через сам настрій у творі, який варіює від радісного, щасливого до оптимістичного. Чудовий гумор та гарний настрій створюють ефект казковості та легкості.

Отже п’єса Моріса Метерлінка «Синій птах» – це унікальний твір, який навчає цінувати дійсність та не надавати перевагу негативним настроям.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

(8 votes, average: 3,75 out of 5)

Якщо у вас є готові твори, присилайте їх нам будь ласка за адресою: [email protected] , підтримайте розвиток сайту!

Схожі твори:

Тема пошуку у п’єсі Метерлінка «Синій птах»

Філософський характер змісту драми-феєрії Моріса Метерлінка “Синій птах”

«Одухотворення» світу у п’єсі Моріса Метерлінка «Синій птах»

Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка

Символістична картина світу в п’єсі Моріса Метерлінка «Синій птах»

Тіні забутих предків скороченр.

Твір на тему: «Синій птах» Моріса Метерлінка

← Пізнай самого себеУкраїнські народні звичаї та традиції →

Нові публікації

Чіпка Варениченко.

Роль грошей в житті людини.

Твір з української літератури гайдамаки.

Співець краси природи і людини.

Твір який мене найбільше вразив.

Объяснение:

4,7(91 оценок)
Ответ:
DellXT
DellXT
10.03.2022

Что такое нигилизм? Он представляет собой некую жизненную позицию, согласно которой человек не признает ничего, никаких общепринятых норм и правил.

Как по мне, сразу же сказать о том, хорош или плох нигилизм, весьма сложно. Но безусловно, он является разрушителем межличностных отношений. Человек выпадает из социальных сетей, потому что они основаны на взаимных обязанностях и правах. Стоит упомянуть, что Тургенев хорошо показал это на примере Аркадия Кирсанова в романе "Отцы и дети". Будучи по своей природе критиком, нигилист не находит в себе веры в грядущие изменения в лучшую сторону, поскольку он в принципе не верить во что-то недоказанное. Как пример, стремление к достижению счастья. В это нужно верить, к нему стремится каждое мыслящее существо.

Таким образом, нигилизм плох тем, что, отрицая все кругом, человек теряет смысл жизни, у него исчезает желание к чему-либо идти, а жизнь превращается в простое существование.

4,6(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ