М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tata201279
tata201279
21.03.2021 06:27 •  Математика

Решить: 220*(25||101) и если можно объясните что это: || ?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
133719
133719
21.03.2021
Прием гостей в своем доме – это не только удовольствие, но и большая ответственность, ведь Вы должны все сделать так, чтобы гости приятно провели время. Поэтому принимать гостей нужно правильно. Как же это сделать?

Прием гостей начинается еще с приглашений. В зависимости от вида торжества, на которое Вы приглашаете, каждого гостя необходимо пригласить лично или же, выслав ему приглашение почтой. Как правило, на маленькие семейные праздники в кругу друзей гостей приглашают в устной форме при встрече или по телефону. На большие торжества удобнее всего вручить гостям приглашения с указанием места и времени проведения торжества, а также, при необходимости, указав требуемый вид одежды
4,6(66 оценок)
Ответ:
ueds23
ueds23
21.03.2021
Чернігів належить до найстародавніших міст України-Русі. Сформувався наприкінці VII ст., з IX ст. - центр слов´янського племені сіверян. У 907 році увійшов до складу Київської Русі. З 1024 – центр Чернігівського князівства. На початку десятого століття за своїми розмірами, статусом, політичним і економічним значенням у давньоруській державі Чернігів поступався лише Києву. За князювання Мстислава Володимировича у місті розпочалося створення комплексу кам´яних споруд княжого дворища - Дитинця (нині Вал). У Чернігові успішно розвивалося будівництво, різноманітні ремесла та торгівля. Чернігівські ювеліри та зброярі були майстрами високого рівня. До наших днів у місті збереглися шедеври давньої архітектури ХІІ століття:
Преображенський і
Борисоглібський собори,
Успенський собор Єлицького монастиря,
П´ятницька та Іллінська церкви. В 1239 році Чернігів було зруйновано татаро-монголами. В XIV ст. захоплено Литовським князівством. З 1618 року за Деулінською угодою Чернігів перейшов під владу Польщі. Проте, навіть зазнаючи численних руйнувань від зовнішніх ворогів, місто весь час піднімалося з попелу та руїн, відроджувалось та оновлювалось в усій красі та величі своїх златоголових храмів. У 1623 році Чернігову надано Магдебурзьке право, а вже згодом, в 1635 році - статус головного міста Чернігівського воєводства. В період визвольної війни українського народу в 1648-1654 роках під проводом Богдана Хмельницького Чернігів був центром однойменного полку. З 1802 року місто - центр Чернігівської губернії, що простиралася аж до самого Києва. Унікальні пам´ятки Київської Русі збереглися в Чернігові і до наших днів.
4,4(44 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ