М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MaryWintlstone
MaryWintlstone
23.11.2022 13:58 •  Математика

ТЕСТ ПО МАТЕМАТИКЕ Определите характер монотонности функции y=cosx+2x
1. Убывает
2. Возрастает
3.Не убывает
4. Не возрастает
2)Из прямоугольной трапеции с основаниями 24 и 8 и высотой 12 вырезают прямоугольник наибольшей площади. Чему равна эта площадь?
1. 103
2. 106
3.102
4. 108
3)Найдите наименьшее значение функции у=-0,5х+4 на отрезке [-2;6
1. 3
2. 0
3. 1
4. 2
4)Найдите угловой коэффициент касательной, проведённой к графику функции f(x)=sinx в точке х=0
1. 3
2. 1
3. 2
4. 0
5)Определите характер монотонности функции y=sin2x-3x
1. не убывает
2. возрастает
3. не возрастает
4. убывает

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Элина1306
Элина1306
23.11.2022
Создание швейной машины относится ко второй половине 19 века. Ее изобрел Карл Дрес. Первые швейные «машинки» отличались тем, что полностью копировали метод ручного получения стежка. Но в 1814 году австрийский портной Йозеф Мадерспергер создал иглу с ушком у острия одного из концов. Спустя несколько лет Фишер, Гиббоне, Уолтер Хант, Элиас Хоу и другие учёные начали работать над получением стежка с иглы с ушком.

В 1830 году Бартелеми Тимонье получил патент на швейную машину и открыл первую в мире автоматизированную швейную фабрику.

В 1845 году Элиас Хоу в США разработал челночный стежок и получил патент на швейную машину с этим стежком, которая работала со скоростью 300 стежков в минуту. Особенностью механизма этой машины было то, что игла двигалась горизонтально, а сшиваемые ткани располагались в вертикальной плоскости и могли перемещаться только по прямой линии, что вызывало некоторое неудобство.

В 1850 году в швейном аппарате А.Вильсона, а позже в 1851 году и в машинах Зингера и Гиббса игла двигалась вертикально, а ткань, прижатая специальной лапкой, располагалась на горизонтальной платформе и её продвижение осуществлялось прерывисто движущимся зубчатым колесом, а впоследствии — зубчатой пластинкой (рейкой).

С каждой созданной моделью конструкция швейной машины усложнялась и совершенствовалась, они становились более быстроходными и специализированными.
4,8(89 оценок)
Ответ:
SargonTM
SargonTM
23.11.2022
У кінці XX століття сталися ключові зміни в техніці ЗМІ, які пов'язані з бурхливим розвитком наукоємних технологій у сфері обчислювальної техніки. З'явився Інтернет і перша настільна видавнича система, що докорінно змінила основи видавничої справи: набірні процеси й образотворчий матеріал інтегрувалися в електронні сторінки з подальшою можливістю виводу на цифрових пристроях. 

Глобальна мережа зробила можливою появу «паралельних» або електронних видань, у зв'язку з чим канадський соціолог Маршалл Маклюен передбачив захід «галактики Гутенберга» ще до кінця XX століття. Але настало нове століття, а передбачення про бурхливе зростання «безпаперових» засобів комунікації і, як наслідок, відмирання традиційних книг, журналів і газет не виправдалися. Навпаки, кількість друкарської продукції істотно збільшилася, забезпечивши економічний підйом паперової промисловості і зростання числа поліграфічних підприємств.

Комп'ютер надав абсолютно нові можливості для пошуку і передачі інформації, мультимедійні засоби дали новизну відчуттів, але необхідність фільтрувати і аналізувати потік даних залишилася незмінною. 

За останні десятиліття XX сторіччя інформація вперше за всю історію людства охопила мільярди людей. У XXI столітті ще інтен­сивніше відбувається насичення суспільства новими технічними засобами масової комунікації. Під їхнім впливом змінюються люди, держави, політика, економіка, ідеологія, культура та ін.

Наш час соціологи називають віком інформації, віком кому­нікації. "Комунікація" у перекладі з латинської означає "спілкування". "Словник іншомовних слів" трактує термін "комунікація" ще як "передача інформації-".

Спілкування - це процес обміну інформацією, що може бути спонтанним чи організованим, Існують такі види спілкування: суб'єктне - між окремими людьми, і масове - з численною аудиторією. В журналістиці використовують обидва види. 

Масова комунікація як процес спілкування з великою кіль­кістю людей здійснюється через природні та технічні засоби масо­вої комунікації.

Приклади усних форм масової комунікації: лекція, проповідь, мітинг, нарада, збори. Приклади масової комунікації за до технічних засобів: листівка, газета, журнал, теле-, радіопередача, комп'ютерна газета, документальний кінофільм, книга.

Масова комунікація з'являється з виникненням людського суспільства. З давніх часів до наших днів комунікацій­ний процес здійснюється через втілення інформації в системах знаків, що її закодовують, зашифровують і передають у часі та просторі.

Для передачі соціального досвіду в ході історії склалися й ут­вердилися численні природні й технічні системи засобів масової комунікації, що є посередниками між комунікаторами і реципієн­тами. Кожна СЗМК має не одну, а декілька систем знаків.

Термін "засоби масової комунікації" не ідентичний терміну "засоби масової інформації"". До останніх відносять пресу, радіомов­лення й телебачення. Поняття ЗМК - набагато ширше. Це не тільки технічні засоби - кінодокументалістика, телебачення, радіомовлення, преса, інтернет-сайти, мережі, відео, а й природні ЗМК - різні знаки, ритуали, обряди, збори та ін

На світанку цивілізації масова комунікація здійснювалася не-усвідомлено, безпосередньо для вираження життєвих потреб. Уявіть древню печеру напередодні полювання на звіра, повну людей, яким повідомляють, де він є, як туди дійти. Первісні люди неусвідомлено здійснювали ритуальні дії, звучали войовничі вигуки, їхні рухи, жести імітували полювання. Всі ці дії згуртовували людей, додавали сміливості. Люди кидали гостру зброю в малюнок звіра на стіні печери, вважаючи, що вони його ослаблюють, насправді вони впливали лише на себе, додаючи собі відваги, й тренувалися у влучності.
4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ