22,8 см. кв.
Пошаговое объяснение:
Всё объяснили уже
689
Пошаговое объяснение:
Тема задания - Доли и проценты.
Часто с этой темой у учащихся возникают проблемы в понимании, потому что речь идет не об абсолютных значениях, а об относительных, а манипуляция относительными величинами требует более абстрактного мышления.
В данной задаче нужно найти процент от числа.
Чтобы найти процент от числа, нужно это число умножить на соответствующий доле коэффициент. Так, для доли в 6% соответствует коэффициент 0,06 (шесть сотых).
В нашем случае изначально было 650 учащихся, что является 100%.
Посчитаем, сколько приходится учащихся на один процент
650/100=6,5 учеников.
на 6 процентов приходится 6,5*6=39 учеников.
Значит стало учеников: 650+39=689
Есть формула для расчета быстрее. Если нам говорят про увеличение числа на n%, то можно просто умножить данное число на коэффициент соответствующий (100+n)%.
В нашем случае это выглядело бы так:
650*1,06=689
Всё что знаю и могла нашла
КритикаСатира Свіфта в тетралогії має дві основні цілі:
Свіфта завжди виводило з себе зайве людське вихваляння: він писав у «Мандрах Гулівера», що готовий поблажливо поставитися до будь-якого набору людських вад, але коли до них додається ще й гордість, «терпіння моє виснажується». У всіх частинах тетралогії Свіфт послідовно і яскраво показує, наскільки необґрунтована людська зарозумілість. Свіфт не поділяв ліберальної ідеї про найвищу цінність прав окремої людини; він вважав, що, надана сама собі, людина неминуче скотиться до звірячого аморалізму єгу. Для самого ж Свіфта мораль завжди стояла на початку списку людських цінностей. Морального прогресу людства він не бачив (навпаки, зазначав деградацію) і ясно показав це в «Мандрах Гулівера».Захисники релігійних та ліберальних цінностей негайно накинулися з різкою критикою на сатирика. Вони стверджували, що ображаючи людину, він тим самим ображає Бога як його творця. Крім богохульства, Свіфта звинувачували в мізантропії, грубості і поганому смаку, причому особливе обурення викликала 4-а подорож.
Початок зваженому дослідженню творчості Свіфта поклав Вальтер Скотт (1814). З кінця XIX століття у Великобританії і в інших країнах вийшло кілька глибоких наукових досліджень «Мандрів Гулівера».
22,8 см
5,7•4=22,8см