М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gfgfvfvfuelrjds
gfgfvfvfuelrjds
04.12.2022 12:05 •  Математика

В прямоугольный треугольник вписана окружность.
Найдите гипотенузу треугольника, если радиус окружности равен
6см, а периметр треугольника равен 84см.

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Партиза́ни (множ.), партиза́н (одн.) (від італ. partigiano — прибічник певної суспільної групи, партії) — спільна назва учасників недержавних, тобто не належних до регулярної армії, військових об'єднань — військових загонів, які складаються з прибічників певних політичних (владних) кіл чи суспільних сил даної країни.

Більшовики — члени лівого (ленінського) крила РСДРП після її розколу на більшовиків і меншовиків. Надалі більшовики виділилися в окрему партію, що в 1917–1952 роках називалася РСДРП(б), РКП(б) і ВКП(б) («б» означає «більшовиків»), поки не була перейменована в КПРС. Слово «більшовик» відбиває той факт, що прихильники Леніна виявилися в більшості на виборах керівних органів на другому з'їзді партії в 1903 році

Світова війна — глобальне протиборство коаліцій держав із застосуванням засобів збройного насильства, що охоплює велику частину країн світу.

Губе́рнія — вища одиниця адміністративного поділу і місцевого устрою в Російській імперії, яка з'явилася у XVIII столітті при Петрі I у процесі формування абсолютистської держави. Губернія (ляні) є також адміністративною одиницею Фінляндії. У деяких країнах губернії називають говерноратами.

Па́нщина — відробіткова рента, одна з форм земельної ренти при феодальному виробництва. Характеризується прикріпленням до землі безпосереднього виробника, особистою залежністю селянина від поміщика. Зміст визначається зобов'язанням селянина працювати якийсь час зі своїм інвентарем в господарстві феодала...

Кріпацтво (також кріпаччина[1], панщина[1], панське право[2][3]) ( від “кріпостей” — купчих документів на землю, відомих у Росії з кінця XV ст.[4]) — за феодалізму система правових норм, що встановлювала залежність селянина від феодала й неповну власність другого на селянина. Знаходило юридичний вираз у прикріпленні селянина до землі, праві феодала на працю та майно селянина, відчужуванні його як із землею, так і без неї, надзвичайному обмеженні дієздатності (відсутність у селянина права порядкувати нерухомим майном, спадщиною, виступати в суді, права державної присяги тощо).

4,4(6 оценок)
Ответ:
Gudimnik1
Gudimnik1
04.12.2022

Пошаговое объяснение:

1. До встречи, один паром м. А до второй встречи в 3 раза большее расстояние  ( после первой встречи они продолжили движение до берега, и затем движутся в обратном направлении , значит каждый из них пересек всю реку, и вместе они также пересекли  реку).Соответственно расстояние , которое первый паром до второй встречи составит 3*720=2160 м.  

2160 м это расстояние реки и еще 400 м до второй встречи .Отсюда 2160-400=1760 м будет ширина реки.

2. Равенство (a + b)+(2a − b)+(2b–а)=99 невозможно,

так как (a+b)+(2a−b)+(2b–а)=2a+2bзначит число чётное.

Равенства (a+b)+(2a−b)+1=99 тоже невозможно, поскольку

сумма (a + b)+(2a−b)+1=3а+1  не делится на 3

Также невозможно равенство (a+b)+(2b–а)+1=99, потому что 3b+1 тоже не делится на 3

Остаётся случай (2a−b)+(2b–а)+1=99, что равно a+b=98.

Тогда сумма всех чисел

(a + b)+(2a−b)+(2b–а) + 1= 2a+2b+1=197.

4,7(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ