М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
чудик78
чудик78
21.09.2022 07:44 •  Математика

Синица+синица=птички, один+один=много, пять-три=два, подай-воды=паша! замени буквы цифрами так чтобы получаемое равенство оказалось верным, при этом помни что одинаковым буквам должны соответствовать одинаковые

👇
Ответ:
olgavoronina19
olgavoronina19
21.09.2022
Подобные математические ребусы решаются только методом подбора. 
Возможных вариантов всего 9 на каждое место, но если учесть взаимосвязи по одинаковым цифрам, как правило, варианты сильно ограничивается.

синица+синица=птичк 
342457 

342457 

684914

Подай-воды=паша.
10652 - 9067 = 1585.

Пять-Три=Два.

1786-834=952.

один+один=много

6823 + 6823 = 13646
4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
hffyj95
hffyj95
21.09.2022

Ну для решения этой тяжелой задачи, нужно знать всем известную формулу: t=s/v, по русски это означает, время проведенное в пути равно отношению длины всего пути ко скорости движения

1)До восхода солнца он летел со скоростью 10 км/ч и пролетел половину пути, это значит что он пролетел 20/2=10 км со скоростью 10 км/ч и соответственно затраченное время: 10/10=1час

2)После восхода солнца ему пришлось лететь в слепую со скоростью,в 2 раза меньшей, это значит что скорость его была равна = 10/2=5 км/ч и соответственно затраченное время: 10/5=2часа

3) И путем сложения двух полученных результатов получим ответ:  1+2=где-то около трех

ответ: 3   =)

4,5(31 оценок)
Ответ:
svr2
svr2
21.09.2022

Усе найкраще пущено на злам (доля тисячолітнього Києва). 1936 рік позначився нечуваними в новітній світовій історії руйнаціями художньо-історичних пам'яток у Києві. Ця формула є безумовно точна, бо вже впродовж тривалого часу ніде у світі не знищено (тим більш, свідомо й не вимушено жодними "надзвичайними" обставинами) першорядних архітектурних творінь такої віддаленої від нас доби, як XII століття. А в Києві, в умовах цілковитого миру, без щонайменшого впливу "нездоланної сили", розпочато знесення таких пам'яток, до того ж у масових масштабах.

Для будинку уряду забракло в Києві іншого майданчика, як той клапоть землі, де стояли незагиблі в буревіях восьми століть дорогоцінні свідки далекого руського минулого. І ось, як про це захоплено повідомляють огудники власної вітчизни, "на стрімчастому березі Дніпра, на території колишнього Михайлівського монастиря і Трьохсвятительської церкви, споруджується шестиповерховий будинок Раднаркому УРСР".

Скільки галасу було здійнято свого часу з приводу загибелі, що загрожувала Реймському соборові. Загроза не здійснилася, і собор відбудовано. Загибель собору Михайлівського монастиря в Києві - доконаний факт. Тим часом потрібно на повну силу утвердити ту істину, що серед явищ художньої культури собор Михайлівського монастиря у своєму роді не менш значний, аніж його молодший перевесник - Реймський собор. У кожному з них виражена своя і велика правда художнього умогляду й творчості. А якщо так, то будівники анекдотичного ("шестиповерхового": знайшли чим похвалитися) будинку Раднаркому УРСР у Києві суть нищителі найвизначніших скарбів свого народу.

Собор Михайлівського монастиря збудовано, як відомо, 1108 року. Збережені до XX століття руські архітектурні пам'ятки, що мають такий вік, можна перелічити на пальцях. Київські (і не тільки київські) горе-"будівничі" відтинають ці пальці один за одним. Боплан, відомий описувач Країни першої половини XVII століття, так висловлювався про її столицю: "З-поміж усіх храмів Києва тільки двоє зосталися на пам'ять (pour memoire), це - Софійський і Михайлівський; решта лежать у руїнах". З цих двох історичних будівель, що збереглися "на пам'ять" нащадкам, одна зникла тепер з лиця землі, на догоду невідь-кому і чому. Немає жодного серйозного огляду руського художнього минулого, в якому не згадувався б собор Михайлівського монастиря.

Однобанний і шестистовпний у своєму первісному вигляді Михайлівський собор за своє довге життя встиг обрости приділами і прибудовами. З однобанного він став семибанним4. Та це анітрохи не зменшило його архітектурної краси та виразності. Можна навіть думати, що пізніші добудови підвищили його мальовничість. Це живо відчував глядач, що мав нагоду милуватися собором у садибі колишнього Михайлівського монастиря.

4,8(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ