М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
KNV1980G
KNV1980G
03.11.2022 17:32 •  Математика

легкий во я подзабыл
к какому графику относится эта функция:
x∈(3, +∞)

👇
Ответ:
akkiekim
akkiekim
03.11.2022

222222222222222222222

Пошаговое объяснение:

4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
doc2934
doc2934
03.11.2022

Тема: Д. Родарі «Листівки з видами міст…». Широта світу та його

сприйняття ліричним героєм вірша.

Мета :

·  Зацікавити життєвим та творчим шляхом Д. Родарі,

·  навчити учнів осмислено аналізувати поетичний твір,

·  активізуючи всі якості культурного читача;

·  розвивати навички дослідницької та самостійної роботи, навички усного мовлення, логічного мислення, уміння будувати аргументоване власне висловлювання,

·  розвивати навички виразного читання поезії, вміння висловлювати враження від прочитаного, характеризувати образ ліричного героя;

·  виховувати любов до художнього слова, формувати загальнолюдські якості: доброту, щирість, співчуття, небайдуже ставлення до життя.

Обладнання: портрет письменника, комп’ютерні презентації до уроку

«Визначними місцями Італії», «Творчість Д. Родарі», виставка книг Д. Родарі, словник до уроку: Гавань – захищене від вітру місце, куди заходять кораблі. Гондоли – човни. Гулі – ігри. Синьйори – звертання до чоловіків. Глянець – блискуча поверхня.

Епіграф уроку: «Художні твори – як давні, так і сучасні – виховують розум, розвивають уяву й дарують дітям ключі від таємниць»

Д. Родарі

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Слово учителя.

Подорож… Хто ж не любить подорожувати? Мабуть, таких людей немає. Сьогодні я вам пропоную мандрівку до прекрасної країни Італії, батьківщини відомого дитячого письменника та поета Дж. Родарі. За свої чудові твори для дітей він був удостоєний найвищої нагороди в галузі дитячої літератури – медалі .

Хто ж він цей славетний Д. Родарі? Про що писав? До чого прагнув?

На ці питання ми і спробуємо дати відповідь під час нашої подорожі.

IІІ. Сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу

1.  Презентація «Визначними місцями Італії»

2.  Відеопрезентація про життєвий і творчий шлях Д. Родарі або презентація «Творчість Д. Родарі»

3.  Бесіда

-  Яким ви уявили собі Д. Родарі?

4,7(71 оценок)
Ответ:
Venera879
Venera879
03.11.2022
Пояснение:
Так как  переменные m и n различны, то подобными слагаемыми слагаемые, содержащие такие буквенные части, являться не будут. (Подобными называем слагаемые, отличающиеся только коэффициентом, т.е. те, у которых одинаковая буквенная часть, или её вообще нет)
Попробуем пояснить то, почему можно складывать именно подобные слагаемые. 
Пример:
2а + 6а + а = а·(2 + 6 + 1) = 9а
Нам удалось применить распределительный закон умножения и вынести общий множитель а лишь потому, что все подобные слагаемые содержали этот множитель.
В Вашем примере -1,8m - 1,1n нет подобных слагаемых, а потому и нет возможности упростить выражение, выполнив сложение.
ответ: упростить данное выражение, выполнив приведение подобных слагаемых, нельзя.
4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ