5 Реши задачи. а) Для обустройства новой школы мастер может оборудовать 72 ученических места за 3 ч, а его ученику потребуется в два раза больше времени. За сколько часов они оборудуют 144 ученических места, работая вместе?
Мы со всем классом отправились в поход в глубь земли. мы мы спускались по ступенькам уже 3 часа , я насчитал 4272 ступеньки когда мы наконец дошли мы были уставшими и голодными. я с Сашей сходили за хворостом и разожгли костёр.все поели и сразу легли спать.я взял с собой интересную книгу чтобы коротать время на досуге. я сел поближе к костру и стал читать .потом я заснул крепким сном.утром мы опять двинулись в путь. мы нашли новую форму жизни.через 5 дней мы вернулись домой.когда я пришёл мне было что рассказать. вот такой интересный поход в глубь земли. когда я вырос я отправился опять в этот поход но ту новую расу я так и не нашёл
Серед якостей, якими визначається цінність людини одне з перших місць посідають її моральні якості: доброта, милосердя, чесність, скромність, доброзичливість сміливість та ін. Й справді, чи не найбільше диво в людині - її духовність, здатність у своїх думках, поняттях та ідеях " виходити" за межі свого безпосереднього існування, носити в собі всесвіт, створювати у своїх мріях "ідеальний" підпорядковувати свої дії не тільки елементарнимПринципам , але й моральним нормам і з позицій цих норм оцінювати (твої вчинки як справедливі чи несправедливі, гідні чи не гідні, добрі чи злі тощо.У кожному суспільстві існують норми, які регулюють взаємовідносини між людьми відповідно до їх спільних інтересів. Усі релігійні й філософські вчення були так чи так спрямовані на вироблення та обгрунтування цих норм, на доведення доцільності й необхідності їх дотримання. Як правило, всі ці норми спрямовували дії людей на те, щоб вони не заподіювали шкоди іншим людям, ставилися з любов'ю й повагою до своїх батьків і близьких, допомагали бідним і скривдженим, не були злостивими, заздрісними та жадібними, дбали не тільки про себе, а й про інших, творили тільки добро. І Опановуючи ці норми, свідомо підпорядковуючи їм свої вчинки, почуття й думки, керуючись ними у своєму ставленні до світу та інших людей, людина стає високоморальною істотою. Вона відчуває себе відповідальною за наслідки своїх дій не тільки перед іншими, а й перед самою собою. Тільки їй властиві почуття сорому, честі й гідності, докори сумління, які теж підносять людину над усіма Іншими істотами. Ці "внутрішні охоронці" є одним з найбільших надбань культури, вони, як засвідчують учені, формувалися впродовж тисячоліть і саме завдяки їм може існувати й саме суспільство. Тому рівень морального розвитку людини є одним з найважливіших критеріїв людськості взагалі. Водночас людина, позбавлена моральних переконань і почуттів, називається неморальною.
1) 72:3=24 (м/ч) - производительность мастера
2) 3×2=6(ч)- время работы ученика
3) 72:6= 12(м/ч)- производительность ученика
4) 24+12=36 (м/ч) - совместная производительность
5) 144:36=4(ч)- время
ответ: За 4 часа они оборудуют 144 ученических места, работая вместе.
Пошаговое объяснение: