М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hasan095mudrec
hasan095mudrec
27.02.2020 08:45 •  Математика

Зв'язок математики з інформатикою.- большой твір!!

👇
Ответ:
arhangel33
arhangel33
27.02.2020

Взаємний вплив інформатики та математики поширюється і на процес навчання. З усіх шкільних предметів інформатика найбільше пов'язана з математикою. З урахуван-ням завдань дослідження ми визначили: які з апробованих в математиці методів і прийомів навчання доцільно застосувати в процесі навчання інформатики, в якій мірі може бути застосований метод навчання на задачах, що спільного у процесах розв'язування математичної задачі та розробки алгоритму розв'язування задачі за до ЕОМ, як актуалізація математичних методів і знань сприяє процесу навчання інформатики, які самостійні цілі алгоритмізації, що досягаються саме у процесі навчання інформатики.

Ми дійшли висновку, що ця багатогранна проблема вимагає подальшого дослідження. Творча і практична складові навчальної діяльності потребують особливої уваги. Об’єктом вивчення на уроках інформатики повинні стати саме основи цієї науки, а в освітньому середовищі має бути єдине трактування того, що розуміється під інформатикою як навчальним предметом і що розуміється під технологією як предметною галуззю. Розв’язання розвиваючої задачі формування технічного світогляду учнів має поєднуватись з розв’язанням фундаментальної задачі ознайомлення учнів з елементами наукової системології, яка має безпосереднє відношення до інформаційного моделювання. Важливо розуміти, що створення інформаційних моделей, побудова алгоритмів, робота з програмним забезпеченням ЕОМ – загальноосвітні завдання курсу інформатики. Шкільні предмети включають, наприклад, вивчення процесу побудови алгоритмів розв’язання відповідних задач. Незалежно від предметної галузі існує багато спільного в складанні цих алгоритмів (метод низхідного проектування тощо). Отже, існують загальні методи розробки алгоритмів, які лише конкретизуються в кожному з предметів. Природно, що вони повинні вивчатись школярами в узагальненому вигляді.

Дослідження свідчать, що при визначенні мети і практичній реалізації курсу інформатики необхідно враховувати: адекватність відображення наукової галузі в предметі; тенденції до інтеграції знань із різних наукових галузей; новизну курсу інформатики; специфіку вивчення предмета з урахуванням спеціалізації навчання, диференціації, МЗ; тенденції до зниження віку учнів; потребу у вирішенні проблем створення підручників, програмних засобів, комп'ютеризації шкіл; істотні зміни в соціальному житті суспільства та характері праці.

У ході дослідження проаналізовано й співставлено процеси розв’язування задач з математики та інформатики. У процесі розв’язування математичної задачі виділяють наступні етапи: 1) аналіз задачі; 2) схематичний запис умови з використанням математичної символіки, рисунків; 3) пошук розв’язування; 4) здійснення спо-собу розв’язування; 5) перевірка розв’язку; 6) дослідження задачі та розв’язку; 7) фор-мулювання відповіді; 8) навчально-пізнавальний аналіз задачі та розв’язку. Послідов-ність етапів може змінюватись, не всі вони обов’язкові, але перший, третій, четвертий і сьомий етапи виконуються для будь-якої задачі. Центральним і найбільш складним є третій, а восьмий – головний при об’єднанні задач у набори взаємозв’язаних задач, які використовуються для узагальнення і систематизації знань та навчанні методів розв’язування задач. У процесі розв’язування задач за до ЕОМ виділяють етапи: 1) постановка задачі, що включає побудову математичної моделі та виділення аргументів і результатів; 2) побудова алгоритму; 3) запис алгоритму; 4) реалізація алгоритму на ЕОМ; 5) аналіз результатів. Як і в процесі розв’язування математичної задачі, не всі ці етапи обов’язкові. Наприклад, побудовану модель можна дослідити за до готового програмного засобу. У процесі навчання багатоетапність спричиняє розгляд задач із різним ступенем “ваги” етапів для найбільш повного засвоєння суті кожного з них.

4,7(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
medewwnik
medewwnik
27.02.2020

Определяет формы объединения первобытных людей; Определяет сходства и различия первичных форм объединения 1. Определите первичные формы объединения первобытных людей, изображенных на рисунках. Поясните свой ответ. 2.Укажите сходства и различия первичных форм объединения, изображенных на рисунках. Сходства Различия : - определяет первичную форму объединения первобытных людей, изображенного на первом рисунке и поясняет свой ответ; - определяет первичную форму объединения первобытных людей, изображенного на втором рисунке и поясняет свой ответ; - определяет сходства в первичных формах объединения первобытных людей, изображенных на рисунках - определяет различия в первичных формах объединения первобытных людей, изображенных на рисунках.

4,8(57 оценок)
Ответ:
yasasmail
yasasmail
27.02.2020

Пошаговое объяснение:

1.

В 1сам. - x п.

В 2сам. - x+50 п.

1) x+x+50=910

2x=860

x=430 (п.) - 1сам.;

2) 430+50=480 (п.) - 2сам.

ответ: в 1 самолёте 430 пассажиров, в 2 самолёте 480 пассажиров.

2.

В 1кар. - х кар.

В 2кар. - х-13 кар.

1) х+х-13=95

2х=108

х=54 (кар.) - 1кар.

2) 54-13=41 (кар.) - 1кар.

ответ: В 1 коробке 54 карандаша, в 2 коробке 41 карандаш.

3.

1)3124 : ( 3 ∙ 504 – 4∙ 307 ) + 10 403 : 101

3124 : (1512 - 1228) + 103

3123 : 284 + 103

10.996...+ 103= 113.996...

2)15 + (12 322 : ( 24 + 37) – 12 ∙15) : ( 35 ∙ 2 - 59)

15 + 22 : 11

15 + 2 = 17

4,7(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ