Очень старался не ошибиться в подсчётах. Обратную в первом случае искал трижды и три раза получал разные результаты, так что просто посчитал правильный ответ в MatLab и вписал в решение. КАК использовать обратную для нахождения неизвестных я указал. А обратную можно найти или через или методом приведения к канонической форме . Чаще использую второй метод так, как подсчёт занимает больше времени, но в данном случае - фиаско в арифметике :) В третим в очереди идёт метод Крамера, который в первом варианте вернул вектор, а во втором указал на "бесконечное" множество решений (если мы над |R - тогда бесконечное как есть). Этот-же вывод получаем из равенства 3-rankA=1 => существует нетривиальный ответ в гомогенной системе (A|0), что указывает на "бесконечность" решений.
Внаслідок унії греко-католицька церква підпорядковува-лась могутньому і авторитетному Риму, відкривала шлях до цивілізованої Європи, частково рятувала українське право-слав’я від повного окатоличення в Речі Посполитій, а в ХІХ-ХХ ст. рятувала і зберігала українство від повної полонізації і русифікації. Проте не все духовенство згодилось на унію. Простий люд, а почасти й шляхта виступили на захист право-славної віри. Найбільший опір чинили міщани Львова, Києва та інших міст. В Придніпров’ї проти унії виступило запорозьке козацтво. На Прикарпатті головним осередком православ’я був Скит Манявський. Берестейська унія та опозиція проти неї розкололи суспільство на три церкви: православну, католицьку і уніатську (греко-католицьку), розділили пізніше українські землі на лівобережні і правобережні; поляки використовували унію для повного окатоличення українців, посилення феодального, національного гніту. Це не могло не привести до великих кривавих повстань, до визвольної війниукраїнського народу в середині XVII ст.Приклад Берестейської унії свідчить, що зберегти свою політичну, економічну, духовну самостійність можна тільки в рівноправному союзі /федерації/ держав, але як показує наша давня і сучасна історія він /союз, федерація/ завжди нерівноправний - сильніший поглинає слабшого.Відступництво, компроміс, комплекс нашої меншовартості привели до втрати попереднього потенціалу історії, тому вибір в народу та його еліти залишався один – боротьба.
КАК использовать обратную для нахождения неизвестных я указал. А обратную можно найти или через или методом приведения к канонической форме . Чаще использую второй метод так, как подсчёт занимает больше времени, но в данном случае - фиаско в арифметике :)
В третим в очереди идёт метод Крамера, который в первом варианте вернул вектор, а во втором указал на "бесконечное" множество решений (если мы над |R - тогда бесконечное как есть).
Этот-же вывод получаем из равенства 3-rankA=1 => существует нетривиальный ответ в гомогенной системе (A|0), что указывает на "бесконечность" решений.
Вроде всё. Возникнут вопросы - пиши!