М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pilotprofix
pilotprofix
31.01.2023 14:53 •  Математика

(-10,5)+x+y ,если х=190,у=4,14 решите

👇
Ответ:
pomidorka334
pomidorka334
31.01.2023

-10,5+190+4,14= 183,64

4,4(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kharina0309
kharina0309
31.01.2023
Религия древних египтян

Религия Древнего Египта представляет собой целую систему верований типа политеизма, то есть веры в несколько божеств и различные культуры, например, погребальный культ. Религия Древнего Египта существовала вплоть до времен христианизации.

Этот период достаточно большой, и поэтому эксперты выделяют несколько стадий развития религии Древнего Египта:

- Древний период

- Средний период

- период Нового царства

- Поздний период

- Греко-римский период

Далее религия Древнего Египта потихоньку прекращает свое существование, на смену ей приходит христианство, а затем ислам.

Помимо религии в Древнем Египте были культы: генотеизм (выделяется один, самый главный бог из всего пантеона божеств), атонизм (только культ единобожия), монолатрия (вера в несколько богов при боге-гегемоне).

Особенности религии Древнего Египта заключаются в обожествлении различных животных, например, Анубис – бог подземного мира – имел голову шакала, а тело человека или Ра – бог солнца – имел тело человека и голову феникса, а также в погребальном культе, который был весьма развит, то есть строились гробницы в гигантских пирамидах.

Религия Древнего Египта простиралась не только на весь Египет, но и на Синайский полуостров, Нубию, Палестину и Древнюю Ливию – на все, что подчинялось фараонам Древнего Египта.

Кроме того, в данной религии выделяют несколько мифов, а именно миф о сотворении мира, миф наказания за грехи, миф о борьбе Апола с Ра и смерти Осириса (мужа Иссиды, которого убил Сет).
4,7(73 оценок)
Ответ:
Вася2288221
Вася2288221
31.01.2023

У древніх греків існувала легенда про сузір'я Великої і Малої Ведмедиць. Всемогутній бог зевс вирішив взяти собі в дружини прекрасну німфу Калісто, одну із служниць богині афродіти, всупереч бажанню останньої. Щоб позбавити Калісто від переслідувань богині, зевс обернув Калісто у Велику ведмедицю, її улюбленого собаку – в Малу Ведмедицю і узяв їх на небо.

За незапам'ятного часів у царя ефіопів Цефея була красуня-дружина – цариця Касіопея. Одного разу Касіопея мала необережність похвастати своєю красою у присутності нереід – мешканок моря. Образившись, заздрісні нереїди поскаржилися богу моря Посейдону, і він напустив на береги Ефіопії страшне чудовисько – Кита. Щоб відкупитися від Кита, який спустошував країну, Цефей змушений був за порадою оракула віддати на поживу чудовиську свою улюблену дочку Андромеду. Її прикували до прибережної скелі. Кожну хвилину Андромеда чекала, що з морської пучини випірне Кит і проковтне її. В цей час герой стародавньої Греції Персей здійснював один з своїх подвигів: він проник на відокремлений острів на краю світу, де мешкали три страшні жінки – горгоны з клубками змій на голові замість волосся. Погляд горгони перетворював на камінь все живе. Скориставшись сном горгон, Персей відсік голову одній з них на ім'я Медуза. З її тіла випорхнув крилатий кінь Пегас. Дві інші горгоны, прокинувшися, хотіли кинутися на Персея, але він схопився на крилатого Пегаса і, тримаючи в руках дорогоцінну здобич – голову Медузи, полетів додому. 

Пролітаючи над Ефіопією, Персей помітив приковану до скелі Андромеду. До неї вже прямував Кит, що випірнув з морської пучини. Персей вступив в смертельний бій з чудовиськом. Здолати кита вдалося лише після того, як на нього впав погляд мертвої голови Медузи. Кит скам'янілий, перетворившися на невеликий острів. Персей розкув Андромеду, привів її до Цефея, а згодом одружився на ній.Головних героїв цього міфу фантазія стародавніх греків помістила на небо. Так з'явилися назви сузір'їв Цефея, Касіопеї, Андромеди, Персея, Пегаса, Кита.

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ