1. Багато горя зазнала Малуша, а передумала стільки, що коли б тими думками землю засіяти, то вже все поле і шляхи від Росі до Києва проросли б шипшиною і тернями [складнопідченене речення, однорідні присудки] (с. Скляренко).
2. Мені мабуть не докучити нагадувати, що хто не знає свого минулого, той не гідний свого майбутнього [складнопідрядне речення] (Н. Рильський).
3. Як радісно мені, що знову сніг розтане і зелене вбрання одягнуть дерева [сложноподчененное пропозицію] (в.Сосюра). 4. Сергія не влаштовує, як футболісти ходять самовпевнено і свистять в коридорах, і важаться після кожного тренування, і під час дощу, зібравшись у вестибюлі, крейдою на чорній дошці забивають уявні голи у ворота суперника [складнопідченене речення, дієприслівниковий оборот, однорідні присудки] (а.Гончар).
5. Соломія міркувала, що коли брати зліва Плавні повинні швидко скінчитися [складнопідченене речення] (м.Коцюбинський).
Если
, то
; если
, то ![y\rightarrow -\infty](/tpl/images/1059/5116/a908a.png)
Если
, то
; если
, то ![y\rightarrow -\infty](/tpl/images/1059/5116/a908a.png)
Найдем наклонные асимптоты
:
Если
, то имеем горизонтальную асимптоту. Найдем ![b:](/tpl/images/1059/5116/5218b.png)
Следовательно,
— горизонтальная асимптота.
Из уравнения
имеем критическую точку функции: ![x = 0](/tpl/images/1059/5116/b17a9.png)
Заполним таблицу №1 (см. вложение).
Если
, то ![x = \varnothing](/tpl/images/1059/5116/eb610.png)
Систематизируем данные, полученные по второй производной, в таблице №2 (см. вложение).
Для достоверности изобразим полученный график (см. вложение).