М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Irinaytsn
Irinaytsn
24.07.2021 13:16 •  Математика

Котра зараз година, якщо до кінця доби залишилось 3/5 того, що вже пройшло від її початку

👇
Ответ:
Kachalova54
Kachalova54
24.07.2021

Відповідь:

15 год.

Покрокове пояснення:

х - шуканий час. 3х/5 - залишається. 24-3х/5=х, 1,6х=24, х=15

4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ncrfeed
ncrfeed
24.07.2021

   Число делится на 2, если оканчивается на 0, либо арследняя его цифра делится на 2, то есть, все четные числа делятся на 2.

     Число делится на 4, если оканчивается на 00 или, две его последние цифры образуют число, кратное 4 (делящееся на 4 без остатка).

    а) Если число делится на 4, то оно обязательно делится и на 2, потому, что в признаки делимости на 2, входят в признаки делимости на 4:  числа, кратные 4 - всегда четные; если число заканчивается на 00, то последняя его цифра - 0, а это  - признак делимости на 2.

    б) Если число делится на 2, то нельзя утверждать, что оно, также. делится на 4, потому, что, если не будет соблюдено условие кратности 4-м, числа, составленного из последних цифр, либо число будет оканчиваться на 1, 3, 5 или более, нулей, то оно будет делиться на 2, будет четным, но на 4 делиться не будет.

    Пример:

5848 - четное, последняя цифра делится на 2 (8/2), число, составленное из 2-х последних цифр, кратно 4 (48/4=12).

    Вывод: число 5848 делится на 2, и на 4.

5840 - четное, оканчивается на 0, число, составленное из 2-х последних цифр кратно 4.

     Вывод: число делится на 2. и на 4.

5842 - четное, последняя цифра делится на 2, число, составленное из 2-х последних цифр не кратно 4 (42/4=10.5)

    Выпод: делится на 2, но не делится на 4.

4,8(38 оценок)
Ответ:
Tasher3tapora
Tasher3tapora
24.07.2021
Ось 
  
     НАШІ ВИНАХОДИ: ВІД ЙОГУРТА ДО ТРАМВАЯ
     Бактеріолог та імунолог Ілля Мєчніков з’явився на світ у Харківській області. За відкриття явища фагоцитозу він отримав у 1908 році Нобелівську премію. Мєчніков вперше запропонував рецепт йогурта як ліків і довів корисність кисломолочних бактерій.
     Ще одним Нобелівським лауреатом, але уже в іншій галузі, став у 1971 році Саймон Кузнець, американський економіст родом з Харкова. Мікробіолог з Прилук Селман Ваксман, емігрувавши до США, першим у світі виділив ряд антибіотиків (серед них – стрептоміцин), без яких важко уявити сучасну медицину. У 1952 році він був удостоєний Нобелівської премії.
     А ліки із символічною назвою “україн” розробив у 1978 році Василь Новицький, український емігрант з Австрії. Створений на основі трав, “україн” досить ефективний у лікуванні раку на ранніх стадіях. Лікар Новицький і зараз працює в австрійській клініці.
     Батьком сучасної ракетно-космічної техніки по праву вважають Сергія Корольова, уродженця Житомира. Завдяки йому в космос було запущено перший штучний супутник Землі, потім – ракету з собаками Бєлкою і Стрєлкою на борту, а у 1961 році в космосі побувала перша людина – Юрій Гагарін.
     Якщо Корольов зміцнював військову могутність СРСР, то по інший бік Атлантики українець Георгій Кістяковський працював на авторитет США – він розробляв детонатор до першої атомної бомби. Колишній киянин пізніше став радником президента Дуайта Ейзенхауера і віце-президентом американської академії наук.
     Українцям належать й інші, не менш корисні відкриття. Так, фізик Іван Пулюй ще у 1881 році виявив промені, які пізніше назвуть за іменем німця, який їх теж відкрив, – рентгенівськими. 
     Полтавчанин Федір Піроцький у 1880 році створив образ вагона, який рухається завдяки електриці. Пізніше брати Сіменси почали масове використання дітища Піроцького – трамвая.
     У 1882 році уродженець Херсонщини Микола Бенардос винайшов метод електрозварки. А ще один українець – Петро Прокопович з Чернігівщини – у 1814 році придумав конструкцію рамкового вулика. І з того часу мед стали отримувати, не знищуючи бджіл, а бджолярство перетворилось в галузь сільського господарства.
4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ