М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MrKreeD1
MrKreeD1
16.02.2023 12:56 •  Математика

Автокөлік бірінші күні 170км жүрди. Екінші күні бірінші күні жүрілген жол ұзындығының 15/17-ін, үшінші күні екінші күні жүрілген жол ұзындығынын 120%-ын құрайтын жол жүрді. Үш күнде автокөлік қанша километр жол жүрді?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Арина1666
Арина1666
16.02.2023
3 яйца, стакан сахара, стакан муки. Взбить яйца с сахаром, добавить муку, перемешать чтобы не было комочков.

Противень смазываешь раст.маслом, и небольшими порциями выливаешь тесто. Буквально по ложке, чтобы лепёшки небольшие были (см 5-6). Ставишь всё это дело в разогретую  духовку, минут 7 оно там стоит (до золотистого цвета), достаёшь и каждую лепёшку с 1 края защипываешь (только осторожно, не обожгитесь).

Вуаля получилось печенье. Можно их итак есть, а можно в глазурь макать если есть, ну или в мёд.
4,6(28 оценок)
Ответ:
lebedkova81
lebedkova81
16.02.2023
Сумарний вміст твердих розчинених речовин в 1 кг морської води, виражений в промілях (‰), називається солоністю води.Тільки 13 елементів Таблиці Менделєєва (Cl, S, C, Sr, Na, K, Mg, Br, B, Si, F, Rb, N) знаходяться у воді в кількості більше 0,1 мг/л. Виділяється дуже великий вміст окремих компонентів (CI - 19 500 мг/л, Na - 10 833, Mg - 1 311, S - 910 мг/л). Окрім мінеральних елементів у морській воді присутня також органічна речовина - близько 2 мг/л. У цілому солоність - достатньо стабільна характеристика вод океану. Середня солоність Світового океану коливається від 32 до 37 ‰ на поверхні і від 34 до 35 ‰ у придонних шарах води.Солоність і температура води визначають щільність води. Середня щільність морської води більше одиниці, найвища характерна для поверхневого шару в тропіках і придонних вод на великих глибинах. Остання обставина пов’язана не стільки з солоністю, скільки з температурою води, яка в придонних шарах у відкритому океані дуже низька - біля 2 - 4°С, а в арктичних та антарктичних водах має навіть від’ємні температури.По теплоємкості вода поступається тільки рідкому аміаку та водню. Завдяки високій теплоємкості вона довго зберігає свої температурні характеристики. А так як температура найбільшої щільності солоної води нижче нуля, конвекційний процес безмежний, відбувається широкий обмін газами та розчиненими речовинами між поверхневими та глибинними водами. 
4,4(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ