Розбір, званий морфологічним (По-іншому - розбір слова (лексеми) як частини мови) завжди виконується за єдиним шаблоном, має 3 ступені.
1-й ступінь - Називаємо частину мови і даємо обгрунтування, до якого відносяться вказівку:
загального значення граматичного (Займенники ні предметів, ні ознак не позначав, а лише на оні вказують; в нашому випадку є вказівка на предмет);
форми початкової у лексем змінюваних (у одних займенників це словоформа відмінка називного; у інших - теж називного, але через їх зміни ще по числам, а також за родами наводимо словоформу роду чоловічого, числа єдиного).
2-й ступінь - Називаємо у розглядуваної лексеми ознаки морфологічні:
постійні, незмінні при формозміни (у багатьох займенників до таких належить один-єдиний ознака - розряд по його (займенники) значенням, але у особистих ознаками постійними є ще й категорії особи; а також числа, бо вони по обличчях і числах не змінюються);
непостійні, мінливі при формозміни (у частині займенників це лише відмінок, у більшості - рід, число, відмінок, але категорія роду, як і у прикметників, є тільки в числі єдиному).
3-тя щабель - Називаємо ознаки синтаксичні, а ше кажучи, вказуємо роль розглядуваної лексеми в реченні (словникові одиниці цікавить Вас морфологічного класу слів (частини мови) можуть бути усіма членами, але переважні ролі займенників особистих - підмет, присудок, доповнення).
Заповнюючи необхідними даними останній пункт - пункт 3-го ступеня, треба підкреслити разбираемое слово як член пропозиції, але раз у нас самого пропозиції немає, то і зробити це не представляється можливим, тому що дане займенник може виявитися не тільки підметом, що найбільш ймовірно, так як частіше зустрічається, але і присудком - Буває рідше, але не можна виключити і таку можливість.
Порівняйте:
ти скоро повернешся? (Ти це підмет, повернешся - присудок).
А людина ця - ти. (Ти в даному випадку є основною частиною присудка, званого складеним іменним, а підмет виражено іменником чоловік).
Розбір морфологічний виконується, як я зазначила вище, за певним шаблоном, план і зразок якого вказаний на табличці, взятої мною з Інтернету (на першій табличці - розряди займенників за їх значенням, бо зазвичай визначення цих розрядів - надзвичайне справа для школярів).
Пошаговое объяснение:
Пошаговое объяснение:
Главная » Строительство и ремонт » Крыша » Кровельные материалы » Профлист и профнастил » Онлайн калькулятор расчета кровли из профнастила + расчет системы обрешетки и стропил
Онлайн калькулятор расчета кровли из профнастила + расчет системы обрешетки и стропил Колледж после 9 Класса
18+
Кровельный профнастил Grand Line!
Кровельный профнастил Grand Line!
1Выбрав профнастил для кровли дома, очень важно закупить правильное его количество.
Далеко не все могут это сделать так, чтобы не осталось очень много отходов, а также не пришлось еще раз закупать материал.
Именно поэтому существуют определенные методики, которые позволяют произвести расчет необходимого количества листов.
С ними нужно ознакомиться перед тем, как совершать покупку, так как это позволяет сэкономить затраты на строительства в некоторых случаях в существенной мере. Так же рассчитать кровлю из профнастила вам наш калькулятор крыши из профнастила, который расположен чуть ниже.
Содержание статьи [hide]
1 Размеры кровельного профнастила
2 Расчет кровли из профнастила: калькулятор онлайн
3 Результаты расчетов
4 Величина вертикальных и горизонтальных нахлестов
5 Как рассчитать профнастил на крышу
6 Пример расчета кровельного профнастила для крыши
7 Заключение
Размеры кровельного профнастила
Кровельный профнастил представляет собой металлический профилированный лист, изготовленный из высокопрочной стали методом штамповки и защищенный специальными веществами. Он бывает различных видов, которые существенно отличаются друг от друга. Это касается, в том числе и их размеров, бывающих совершенно разными, чтобы как можно полно удовлетворить потребности клиентов.
Благодаря техническим возможностям современных станков, на производствах могут быть изготовленными кровельные профнастилы длиной до 14 метров. Это позволяет клиенту приобрести такие материалы, которые будут по своим габаритам максимально подходить под величину самого здания