Для простоты решения обозначим : х яблоки; у груши; с черешня, тогда по условию: 4х=3у; 5у=2с . Пусть 1 кг груш стоит 1 (единица). Нужно найти с-х в %.
В первом уравнении выделим х, а во втором с:
4х=3*1; х=3/4
2с=5*1; с=5/2
Подставим в выражение: х-с значения х и с:
5/2-3/4=7/4 на 7/4 стоимости 1 кг яблок дешевле 1 кг черешни.
Пусть z это на сколько процентов 1 кг яблок дешевле 1 кг черешни. Составим пропорцию:
5/2:100=7/4:z
(5/2)z=175
z=175÷(5/2)
z=70 %/ На 70% 1 кг яблок дешевле 1 кг черешни.
ответ: на 70%.
-Привіт !
-Привіт !
-Чого задумана?
-Та ось думаю для чого потрібний Інтернет?
-Ти ще над цим задумуєшся?
-Так, а ти що, не задумуєшся?
-Так, але тут все просто.
-Поясни мені!
-Ось дивись, Інтернет річ багато функціональна, це для знань допомагає, додаткова інформація, для розваг і для відпочинку соціальні мережі.
-Це так, але ж він і шкодить
-Тут я з тобою не буду сперечатися, звичайно ж він шкодить, якщо ним зловживати, чи заходити на сайти, які не для дітей не можна спілкуватися в інтернеті з незнайомцями
-Дякую, ти дуже мені до
Обозначим через х - кол-во яблок, у - кол-во груш. Составим систему уравнений:
Х-0,59Х = У-0,25У
Х+У=360
Выразим во втором ур-нии У через Х: У=360-Х и подставим это в первое ур-ние: Х-0,59Х=(360-Х)-0,25(360-Х)
Х-0,59Х=360-х-90+0,25Х
1,16Х=270
Х=233
Соответственно У=360-233=127
ответ: в саду 233 яблок и 127 груш.