М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sultanguloverik2
sultanguloverik2
01.07.2021 00:40 •  Математика

За тиждень в спортивному магазині було продано 14 пар лиж за ціною 4724 грн. за пару. Щоб збільшити оборот, ціну знизили на 400 грн. і за наступний тиждень було продано на 12 пар більше.
Відомо, що товар був закуплений за ціною 3720 грн. за пару.
1. Який прибуток магазину за перший тиждень від продажу лиж?
2. Який прибуток магазину за другий тиждень від продажу лиж?
3. Як змінився прибуток магазину за другий тиждень в порівнянні з першим тижнем?
Відповідь:
1. прибуток магазину за перший тиждень —
грн.
2. прибуток магазину за другий тиждень
грн.
3. прибуток магазину за другий тиждень в порівнянні з першим тижнем

👇
Открыть все ответы
Ответ:

фёдор филиппович конюхов великий путешественник федор конюхов является не только известным любителем приключений, но и художником, заслуженным мастером спорта. родился он в 1951 году. с детских лет он мог сделать то, что далось бы довольно трудно его сверстникам – купание в холодной воде. он легко мог спать на сеновале. фёдор был в хорошей форме и мог бегать на длительные дистанции – несколько десятков километров. в 15 лет ему удалось переплыть азовское море, воспользовавшись весельной рыбацкой лодкой. значительно повлиял на фёдора и его дед, который хотел, чтобы молодой человек стал путешественником, но и сам мальчик стремился к этому. великие путешественники нередко начинали готовиться заранее к своим и морским странствиям.

открытия конюхова федор филиппович конюхов участвовал в 40-ка путешествиях, повторил на яхте маршрут беринга, а также плавал от владивостока до командорских островов, заходил на сахалин и камчатку. в 58 лет он покорил эверест, а также 7 самых высоких вершин в команде с другими альпинистами. он побывал как на северном, так и на южном полюсах, на его счету 4 кругосветных морских путешествий, атлантика пересекалась им 15 раз. свои впечатления фёдор филиппович отображал при рисования. таким образом он написал 3 тысячи картин. великие открытия путешественников часто были отражены в их собственно , так и фёдор конюхов оставил после себя 9 книг.

4,6(76 оценок)
Ответ:
avinokurova3alina
avinokurova3alina
01.07.2021
У баладі "Світязь" з водою (озером) пов'язана тема смерті і відродження народу, його духовної сили. Синій (блакитний) колір символізує довіру, безкінечність, сум. Це небесний колір і колір води. У культурі християн він також асоціюється з вічної божественної силою. Означає також чеснота, добру славу, вірність. Білий колір — символ невинності, чистоти, до праведності, світла, сонця, життя, святості. У християн традиционый білий позначає спорідненість з Богом. Одночасно білий має протилежне значення: це знак смерті, порожнечі, мовчання. Поет використав різні значення білого кольору в баладі "Світязь".

Народ Туганового держави до приходу ворогів жив щасливо і радісно. Проте з приходом гнобителів ("чорної сили") життя людей загрожує небезпека: "Біле нас огортає...". Білі квіти, які перетворилися дівчата і жінки Світязя, уособлюють духовну чистоту і невинність, життя у відповідність з Божими заповідями. Однак тим, хто загрожує всьому "білому" (тобто чистому, вільному, доброчесного), квіти несуть смерть. Лілія (купава) - символічне втілення краси та чистоти. Водночас вона - символ смерті, відданості, помсти покійника, квітка Пресвятої Діви. Білі купави в баладі А. Міцкевича "Світязь" втілюють духовну красу народу, який бореться за свою волю. Зелений колір - символ природи, молодості, родючості, краси, радості, життя. Білі купави в "зеленому листі" втілюють віру поета в свій народ, в продовження його життя, нове відродження, вільне існування. Зілля - символ смерті і відродження; магічного впливу на почуття, вчинки людини, її долю; оберіг від нечисті. У перекладі балади А. Міцкевича "Світязь" використовується метафора "цар-зілля", підкреслюючи думку про те, що прагнення до свободи - найбільше і найсильніше, яке живе в народі.
4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ