Це буде просто омана і лицемірство по відношенню до себе і до партнера. Справжнє почуття завжди небезпечне і непередбачуване. Воно виробляє в нас адреналін разом із гормонами щастя. Небезпека проявляється в тому, що ти ніколи не застрахований від втрати того, що твоя половинка зникне. Як би це банально не звучало. Іноді так трапляється. А як важливо, щоб це кохання не загубилось у сірості і буденності буднів. Потрібно примножувати і наповнювати його новими фарбами.
Це ціле мистецтво. Професійні художники щасливі, а ті, хто ставиться не обачливо, пожинають плоди суму. Існує надзвичайно велика кількість граней кохання. У дитинстві першою любов’ю стала для кожного з нас мама. Рідна і кохана. Тоді здавалось, що це найпрекрасніше з усіх почуттів. Проте потім ми дізнались, що існують й інші фарби кохання. Перше кохання, яке найчастіше трапляється в дитсадку, мабуть, найчистіше і найнаівніше. Коли ми йдемо до школи, то по декілька разів знову закохуємось.
Такий процес продовжується на протязі всього життя. Він магічний і прекрасний. З кожним разом наша душа молодіє і оновлюється. Жити стає легше і приємніше. Повітря, де б ми ре знаходились, стає чистішим і яскравішим. Ми починаємо помічати прекрасний спів пташок і миготіння роси на листочках дерев. Ми стаємо уважними до всього, що нас оточує. Адже ми щасливі. Кохання – це почуття, яке не бере до уваги вік, статус, політичні і релігійні погляди. Воно всеохоплююче. І завдяки цьому, воно найпрекрасніше із усіх людських почуттів.
1 деталь так относится к 0,9 часа, как 540 деталей к х часа.
1 (дет.) - 0,9 (ч)
540 (дет.) - х (ч)
х = 540*0,9/1 = 486 (ч) - длится смена, изготавливается 540 дет.
2) Из 2-го условия задачи составим новую пропорцию:
1 деталь так относится к 0,6 часа, как х деталей к 486 часам.
1 (дет) - 0,6 (ч)
х (дет.) - 486 (ч)
х = 486*1/0,6 = 810 (дет.) - сделают, если производительность увеличится.
3) Разница в производительности составляет: 0,9 - 0,6 = 0,3 (ч). Составим пропорцию, чтобы узнать на сколько процентов увеличилась производительность.
0,9 ч так относится к 100%, как 0,3 часа к х %
0,9 (ч) - 100 (%)
0,3 (ч) - х (%)
х = 0,3*100/0,9 ≈ 33 (%) - на столько % увеличится производительность.
ответ: 810 деталей сделает бригада за смену, если на 33% увеличится производительность.