М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Youseee
Youseee
07.07.2022 03:29 •  Математика

Выразить символически (используя знаки операций

сечения, объединения и дополнения) множества, заштрихованы на диаграммах Эйлера-Венна.

НУЖНО ОБЬЯСНЕНИЕ!


Выразить символически (используя знаки операцийсечения, объединения и дополнения) множества, заштрих

👇
Открыть все ответы
Ответ:
serejafox23
serejafox23
07.07.2022
   Рафаэль многие идеи для своего неповторимого стиля перенял, изучая картины Леонардо. Это никак не помешало ему создать свою собственную, неповторимую школу живописи. Его картины отличаются очень глубокой исторической ценностью, выраженной в незаметных с первого взгляда деталях. Например, картина "Портрет папы Льва X" является первым подтверждённым фактом использования очков при нарушениях зрения.
   Творчество Микеланджело распространялось на живопись, скульптуру, поэзию и архитектуру. Во все произведения он вкладывал частичку своей чистейшей души, что, несомненно, сделало их неповторимыми. Важнейшие Итальянские города того времени - Флоренцией и Ватикан, превратились в настоящий музей Микеланджело, так как в них он оставил величайшие свои скульптуры.
   К Леонардо да Винчи, может быть больше, чем ко всем другим деятелям Возрождения, подходит понятие Homo universale. Этот необыкновенный человек все знал и все умел — все, что знало и умело его время; кроме того, он предугадывал многое, о чем в его время еще не помышляли. Так, он обдумывал конструкцию летательного аппарата и, как можно судить по его рисункам, пришел к идее геликоптера. Леонардо был живописцем, скульптором, архитектором, писателем, музыкантом, теоретиком искусства, военным инженером, изобретателем, математиком, анатомом и физиологом, ботаником... легче перечислить, кем он не был. Причем в научных занятиях он оставался художником, так же как в искусстве оставался мыслителем и ученым.
4,5(48 оценок)
Ответ:
5555321
5555321
07.07.2022
Сім’я — це найцінніше, що є в житті. Настає час, коли кожна людина замислюється про те, якою ж вона буде. Кожен з нас ще в дитинстві, граючи в дочки-матері, уявляє цю модель.

Якою я бачу свою майбутню сім’ю? Передусім, дружною, де всі люблять один одного, допомагають і підтримують. Я мрію про велику родину. Впевнена, що знайду на життєвому шляху такого чоловіка, який розділить мої бажання. Я готова стати вірною і мудрою дружиною, ділити навпіл з ним всі радощі й печалі. Бути з ним одним цілим, однією душею. Адже саме такою, на мою думку, і повинна бути справжня жінка. Взаєморозуміння і повага є фундаментом міцної та щасливої ​​родини.

А ще я хочу багато дітей, адже діти — це таке щастя! Я хочу знати, що у моєї любові є продовження. І втілення цього продовження — маленькі копії коханої людини. Я буду готувати їм вранці сніданки. Напевно, це щастя, заплітати дочкам кіски, а хлопчикам і коханому чоловікові прасувати сорочки, зав’язувати краватки…
У нас буде просторий будинок, а в їдальні стоятиме великий круглий стіл, за яким ми будемо збиратися всією сім’єю кожен день. На подвір’ї у нас обов’язково будуть гойдалки. А ще ми заведемо великого пса, який стане не тільки охоронцем, а й ще одним членом сім’ї. Я вважаю, що дітей треба вчити любити все живе, бути гуманними, ні в якому разі не ображати тих, хто не може за себе постояти. Це нелегка праця, але я впевнена, що зможу досягти цього. Я пишатимуся своїми дітьми!

До нас в гості часто приїжджатимуть батьки, адже вони найрідніші та найближчі люди. Саме вони є для мене еталоном сімейного життя. Багато років проживши в щасливому шлюбі, вони плекають один до одного щирі почуття любові, тепла й взаємної поваги.

Сім’я — це тісний маленький світ, який люди пильно ​​оберігають, аби не порушити стан гармонії. Це окрема держава, де панують свої закони. Я мрію про таку сім’ї, в якій кожен би з її членів сміливо став би на захист цієї держави.

А ще сім’я — це величезна праця. Це немов мурашник, в якому всі невпинно роблять щось корисне. У моїй родині буде так само. Кожен працюватиме в міру своїх можливостей, адже це облагороджує людину. Я привчатиму дітей до будь-якої праці, бо саме так вони навчаться цінувати й поважати чужу працю.

Сім’я — це найпрекрасніше, найголовніше надбання кожної людини окремо та суспільства в цілому. Саме той світ, який діти бачитимуть в сім’ї, перенесеться й на їхнє сприйняття зовнішнього світу. Моя мета — навчити дітей бачити у всьому прекрасне.

Думки про майбутню сім’ю не можуть бути чітко оформлені в певні межі, адже це дуже світлі мрії, що йдуть з глибини душі. Але найголовніше, про що я мрію — так це про щасливу родину, в якій пануватимуть гармонія, любов, повага та довіра. І заради цієї найзаповітнішої мети я готова багато працювати над вдосконаленням власних моральних рис характеру, розвитком своїх здібностей, навичок і вмінь.
4,7(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ