М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aalleeks
aalleeks
02.06.2020 20:42 •  Математика

Произведений миров б) Купили 4 нотных тетради по 168 тенге и 2 одинаковых короб
ки карандашей. За всю покупку заплатили 1000 тенге. Сколько
стоит одна коробка карандашей?​


Произведений миров б) Купили 4 нотных тетради по 168 тенге и 2 одинаковых коробки карандашей. За всю

👇
Ответ:
Vladyslav2009
Vladyslav2009
02.06.2020

одна коробка стоит 164 тенге.

1) 4×168=672

2) 1000-672=328

3) 328:2=164 тенге

4,6(84 оценок)
Ответ:
polinabaryshni
polinabaryshni
02.06.2020

164 тг

Пошаговое объяснение:

1000 : (168 * 4) = 328 тг - стоимость карандашей

328 : 2 = 164 тг - 1 коробка

4,6(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikysa1
nikysa1
02.06.2020

ответ: словник.ua містить тлумачний словник української мови - понад 130 000 тлумачень із сум* та понад 21 000 тлумачень, доданих командою та користувачами словник.ua. словоформи (орфографічний словник української мови) для більше ніж 260 000 слів. сервіс звертання містить понад 2600 імен та по батькові. сервіс транслітерації містить офіційну "паспортну" (кму 2010) транслітерацію. словник.ua містить помічника, який вам уникнути суржику та підкаже правильне слово. база "антисуржика" містить понад 700 слів та виразів. також на нашому сайті розміщено зручний чинний правопис української мови з пошуком.

* сум - словник української мови в 11 томах. дозвіл на використання люб'язно надано інститутом мовознавства ім. о.о.потебні.

пошаговое объяснение:

4,5(44 оценок)
Ответ:
seslermarina200
seslermarina200
02.06.2020
                      цена             кол-во               стоимость лук               а тнг               2 кг                     картофель b тнг               5 кг яблоки                               2 кг                   = лук + картофель 1) 2*а = 2а (тнг) стоимость 2 кг лука 2) b*5 = 5b (тнг) стоимость 5 кг картофеля 3) 2а+5b   - стоимость лука и картофеля, равная стоимости 2 кг яблок 4) (2a+5b): 2 = (5a+5b) / 2    - цена 1 кг яблок              
4,5(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ